Як відкрити флакон.

Якщо ви купили вантажні духи з притертою пробкою, вам потрібно акуратно відкрити флакон , не пошкодивши його і не зіпсувавши вміст. Не менш складно відкрутити щільно загвинченими кришку або зняти герметичну алюмінієву упаковку з горлечка аптечного бульбашки. Однак при певних навичках і акуратності ви впораєтеся з будь-яким флакон ом. Головне - не поспішати.
Вам знадобиться
  • - гумові рукавички;
  • - гумовий або шкіряний шнурок;
  • - сувора нитка;
  • - гаряча вода;
  • - гострі ножиці;
  • - плоскогубці.
Інструкція
1
Найскладніше відкрити крихкий флакон з духами. Вантажний парфум часто забезпечений притертою пробкою, яка так міцно «прилипає» до шийки, що відкоркувати його звичайним способом неможливо. Не намагайтеся застосувати силу - делікатний бульбашка просто трісне в ваших руках.
2
Помістіть флакон в морозильну камеру, обернувши його тканиною, а горлечко з пробкою притуливши до стінки для максимального охолодження. Через 10-15 хвилин вийміть духи з холодильника. Надіньте гумові нескользящие рукавички і спробуйте відкрити флакон . Швидше за все, пробка піддасться.
3
Можна спробувати й інший спосіб. Між пробкою і шийкою флакон а намотайте тонкий, але міцний гумовий або шкіряний шнурок. Полийте місце обмотки теплою водою. Якщо пробка не рушила з місця, продовжуйте намотувати шнур. Він спрацює як м'який важіль і поступово зрушить щільно сидить кришку.
4
Якщо шнура під рукою не знайшлося, візьміть сувору нитку. Складіть з неї петлю, надіньте на шийку бульбашки і швидко порухайте вперед і назад, розігріваючи місце стику пробки і флакон а. Можна акуратно постукати олівцем за шийку - це допоможе швидше вийняти пробку.
5
Іноді механічні способи впливу не допомагають. Спробуйте інші варіанти. Опустіть примхливий флакон вниз шийкою в ємність, наповнену горілкою або спиртом. Через кілька годин спробуйте відкрити пробку.
6
Щільно закручені пластикові або металеві кришки з різьбою відкриваються інакше. Полийте горлечко бульбашки гарячою водою. Якщо після цього кришка не зрушується з місця, обмотайте її серветкою, акуратно схопите плоскогубцями і поверніть. Так можна відкрити флакон и з лаком для нігтів або аптечними мікстурами.
7
Не менш складний випадок - Відкупорює флакон а, закритого герметичною кришкою з алюмінієвої фольги. Зазвичай вона дуже щільно обтиснута за шийку бульбашки. Щоб отримати доступ до його вмісту і не поранити пальці, обережно надріжте алюміній зверху, з боку м'якої гумової пробки. Ведіть лезо ножиць до краю. Повністю розрізавши металеву кришку з одного боку, обережно зніміть її з флакон а. Щоб уберегти руки від можливих травм, цю процедуру краще проробляти в гумових рукавичках.