Як відключити вхід в систему.

При завантаженні операційної системи Windows може з'явитися вікно введення логіна і пароля, що незручно в тому випадку, якщо комп'ютер перебуває вдома і на ньому працює всього один користувач. Вікно входу в систему в цьому випадку слід відключити.
Інструкція
1
Для комфортної роботи операційну систему Windows необхідно правильно налаштувати - зокрема, відключити вікно входу в систему. Для цього відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Облікові записи користувачів (Зміна параметрів і паролів облікових записів користувачів на цьому комп'ютері)». Натисніть посилання «Зміна входу користувачів в систему».
2
У вікні поставте пташки на рядках «Використовувати сторінку вітання» і «Використовувати швидке перемикання користувачів». Натисніть кнопку «Застосування параметрів». Після перезавантаження ви побачите стандартне вікно привітання Windows. Якщо на комп'ютері всього один обліковий запис, то вхід буде відбуватися автоматично. У тому випадку, якщо користувачів кілька, доведеться натиснути мишкою значок потрібного облікового запису.
3
Ви можете видалити зайві облікові записи, вибравши в Панелі управління пункт «Облікові записи користувачів (Служба захисту)». У вікні, виберіть непотрібну запис і натисніть кнопку «Видалити». Після цього комп'ютер буде автоматично завантажуватися під єдиною залишилася обліковим записом (запис адміністратора).
4
Щоб комп'ютер працював швидше, ви можете зупинити деякі зайві служби. У процесі установки система автоматично конфігурується під різні потреби користувачів, тому виявляються включеними багато служб, які звичайному користувачу ніколи не знадобляться.
5
Для відключення зайвих служб відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Адміністрування» - «Служби». Відкрийте непотрібну службу, двічі клікнувши її мишкою, зупиніть натисканням кнопки «Стоп» і виберіть тип запуску «Відключено». Підтвердіть зміни, натиснувши ОК.
6
Вимкніть Службу часу, Віддалений реєстр, Machine Debug Manager (якщо ви не програміст), Telnet (якщо вам не потрібен цей протокол зв'язку), Безпровідну настройку - якщо у вас немає бездротових пристроїв. Вимкніть Сервер, якщо не збираєтеся надавати комусь доступ до ваших файлів і папок. Не завадить відключити і Центр забезпечення безпеки, які реально нічого не захищає і тільки заважає своїми нагадуваннями. Повний список служб, які можна відключити на вашій версії Windows, ви зможете знайти в мережі.