Як визначити чай.

Чай є одним з найдавніших напоїв, його вік становить більше 5 тисяч років. Зараз у продажу є велика кількість найрізноманітніших чаїв. Щоб не помилитися і купити тільки якісний продукт, необхідно знати, як правильно його вибирати.
Інструкція
1
Відмовтеся від придбання пакетованого чаю, найчастіше він являє собою чайну пил, що залишається після обробки листя. Відкрийте упаковку і подивіться, якщо на її дні є чорний пил, швидше за все те ж саме розфасовано і по пакетиках. Якщо ж дно коробки чисте, в пакетиках знаходяться подрібнені чайне листя. Не купуйте чай в пакетиках, тому що найчастіше недобросовісні виробники додають в нього різні барвники і підсилювачі смаку.
2
Зверніть увагу на упаковку з чаєм, на якій повинна бути вказана інформація про виробника. Справжній якісний чай з чайного листа проводиться тільки в Індії, Шрі-Ланці, Китаї, Японії, Індонезії, Грузії та Азербайджані. Якщо чай китайський, то на коробці має бути присутня напис: «Національна експортно-імпортна компанія чаю». Вона є єдиною компанією в країні, яка займається експортом чаю. Крім того, обов'язково має бути вказана назва провінції, з якої був привезений цей чай, наприклад, Фуцзянь, Сичуань, Хуманн і Юньнань.
3
Якщо ви бажаєте вибрати індійський чай, пам'ятайте, що на упаковці має бути вказаний спеціальний знак державного ради Індії по чаю у вигляді дівчини з кошиком чаю. На упаковці з справжнім цейлонським чаєм має бути присутня печатка із зображенням лева та поміткою «Packed in Sri-Lanka».
4
Ретельно огляньте коробку з чаєм. На ній не повинно бути присутнім будь-яких пошкоджень (вм'ятин, розривів і т.д.). Зверніть увагу на дату виготовлення і термін придатності продукту.
5
Візьміть кілька чаїнок і розітріть їх між пальців, якщо вони перетворяться на пил - чай не справжній. Про низьку якість продукту свідчать і наявність стебел і гілок в упаковці.
Зверніть увагу
Запах справжнього чаю повинен бути приємним і терпким.