Як відправити фото на Яндекс. фото не додаються в Яндексі.

Якщо ви зареєстровані на « Яндексі », зроблені вами фотографії можуть побачити безліч людей. Особливо якщо ви будете приймати участь в конкурсах. Кращі знімки потрапляють в розділ «Фото дня» і навіть розміщуються на головній сторінці.
Вам знадобиться
  • - фотоапарат або мобільний телефон;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Заведіть поштовий ящик на « Яндексі ». Тепер з поштової скриньки ви швидко зможете перейти в розділ «Фотки». Це необмежений простір для розміщення і зберігання фотографій.
2
На сторінці «Мої фотки» створюйте альбоми, завантажуйте в них фотографії в форматі jpg, png, gif, bmp розміром не більше 20Мб, ставте мітки по темам і відзначайте знімки як місця на карті . Редагуйте фотографії, якщо буде потрібно (можна повернути і кадрувати знімок, налаштувати яскравість, контрастність, колір і насиченість). Свіжі фотографії потрапляють на головну сторінку «Яндекс-Фоток». Статистику переглядів (скільки раз дивилися сьогодні, за тиждень і всього) можна побачити відразу під своїм іменем.
3
Частіше робіть і розміщуйте на своїй сторінці цікаві знімки - вони зможуть потрапити в розділи «Популярне фото», «Фото дня» і навіть «Зал слави». Налаштуйте повідомлення.
4
Беріть участь в фотоконкурсах «Яндекса». Зазвичай конкурси йдуть по два тижні один за іншим. Прочитайте правила конкурсу. Найчастіше від одного автора на конкурс приймається одна робота розміром 500 пікселів по більшій стороні. Після закінчення прийому фотографій на конкурс розпочинається голосування користувачів. Знімки-переможці потрапляють в «Зал слави», а їх автори отримують призи з символікою «Яндекса».
5
Приєднайтесь до офіційного інтернет-клубу «Яндекс-Фоток», щоб обговорювати все, що стосується фотосервісу на « Яндексі » - рейтинги, «Фото дня», програми завантажень для знімків (у тому числі популярне мобільний додаток для скачування з телефону) і т.д.
Зверніть увагу
Якщо це необхідно, обмежте доступ до окремих фотографіям або до цілого альбому, зробивши його приватним або встановивши на нього пароль. Знімки побачать тільки ті, хто занесений в ваш список друзів, ви або отримали пароль до фотоальбому. Крім того, можна заборонити оцінювати та коментувати фотографії.
Однією із сучасних електронних платіжних систем, яка користується популярністю і довірою користувачів, є Яндекс.Деньги. Вона забезпечує швидкість, надійність і зручність відправки електронних грошових коштів і може використовуватися для переказу коштів між гаманцями зареєстрованих в цій мережі користувачів. Також при роботі з Яндекс.Деньги можливе перерахування коштів з/на банківські карти співробітничають з нею банків.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер та інтернет;
  • - електронний гаманець у системі Яндекс.Деньги;
  • - банківська картка.
Інструкція
1
Щоб відправити наявні на вашому електронному гаманці кошти на рахунок іншого користувача, зареєстрованого в платіжній системі Яндекс.Деньги, виберіть відповідну опцію «Переказ грошей». У віконці введіть суму до перекладу і номер гаманця одержувача.
2
Якщо плануєте постійний переклад на адресу цього одержувача, збережіть його контактну інформацію в адресній книзі для полегшення пошуку його даних, щоб надалі не вводити повторно номера гаманця вручну. Натисніть кнопку «Перевести». При здійсненні даної операції з одержувача платежу Яндекс.Деньгами буде списана комісія, складова 0,5% від суми.
3
В системі Яндекс.Деньги також передбачена можливість переведення коштів на гаманець електронної платіжної системи WebMoney і назад. Для цього повинні бути строго дотримані наступні умови: ідентифікація рахунки в системі Яндекс.Деньги, наявність атестата не нижче формального в WebMoney, ідентифікаційні дані в обох платіжних системах повинні повністю збігатися. За здійснення переказу між електронними системами платежів стягується комісія, складова 4,5%.
4
Якщо необхідно відправити гроші на банківську карту, слід пам'ятати, що Яндекс.Деньги працює з усіма російськими банками і не підтримує роботу з іноземними банками. Можливість виведення грошей з системи Яндекс.Деньги передбачена як переказом на рахунок в банку з допустимостью отримання готівкових грошей без відкриття рахунку, так і цільовим перекладом на прив'язану до електронного гаманця банківську карту. Комісія при цьому становить 3% + комісія конкретного банку.
Зверніть увагу
Система Яндекс.Деньги не приймає платежі від юридичних осіб.
Корисна порада
Сума, яку ви переводите на інший рахунок в Яндекс.Деньгах, відображається в полі «Сума до отримання» (з урахуванням комісії).