Як відіпрати жовті плями від поту. вивести пляму клею з спідниці.

Плями поту, як правило, залишають сліди на одязі, які складно усунути. Існує кілька перевірених народних засобів. Перед їх застосуванням обов'язково одягніть гумові рукавички, щоб захистити ваші руки.
Вам знадобиться
  • - бензин;
  • - аміачний розчин;
  • - перекис водню;
  • - яєчний жовток;
  • - денатурат;
  • - ватяний тампон (диск);
  • - кухонна губка для миття посуду.
Інструкція
1
Виведіть жовта пляма від поту за допомогою аміачного розчину і бензину. Це засіб відмінно справляється навіть з застаревшим слідами. Для цього обробіть пляма попередньо в бензині. Ватний тампон змочіть в засобі і нанесіть на забруднену ділянку. Зачекайте 15-20 хвилин. Протріть дане місце ганчіркою, змоченою в аміачних розчинах. Таким чином ви видалите залишки бензину разом із забрудненням на одязі. Поперіть виріб у чистій воді з невеликим додаванням мильного розчину. Просушіть одяг в добре провітрюваному приміщенні або на балконі (лоджії).
2
Спробуйте видалити жовта пляма від поту з одягу за допомогою розчину перекису водню (3%). Пам'ятайте: чим раніше ви почнете виводити пляму, тим ефективніше це вийде. Змочіть ватяний диск (тампон) в розчині перекису водню. Нанесіть засіб на забруднену ділянку, приділяючи особливу увагу контуру плями. Через 20-30 хвилин обполосніть виріб в теплій воді з невеликим додаванням миючого засобу. Просушіть одяг на сонці. У разі необхідності повторіть процедуру.
3
Видаліть жовта пляма від поту з кольорового одягу, використовуючи яєчний жовток і денатурат. Для цього попередньо змішайте дані компоненти. Використовуйте наступну пропорцію: на 1 яєчний жовток 10 мл денатурату. Отриману суміш нанесіть на забруднену ділянку, протираючи пляма кухонної губкою. Через 5-10 хвилин прополощіть річ у чистій воді. У разі необхідності процедуру повторіть.
4
Якщо народні засоби не приносять бажаного результату або у вас немає бажання проводити чистку вироби самостійно, зверніться за допомогою в найближчу хімчистку. Досвідчені майстри, вивчивши ступінь забруднення плями, підберуть необхідні компоненти для видалення слідів від поту. Таким чином ви заощадите свій час і врятуєте улюблену річ.