Як відчистити жир. Як видалити жир з каструль.

Застиглий жир на сковороді, каструлі, деку і інший кухонного начиння можна очистити, використовуючи перевірені народні методи. Вони прості і не зажадають особливих зусиль і приготувань.
Вам знадобиться
 • - кухонна сіль;
 • - харчова сода;
 • - розпушувач тіста;
 • - засіб для чищення духових шаф;
 • - засіб для миття посуду;
 • - пральний порошок;
 • - вода.
Інструкція
1
Видалити неприємний жир ний шар з посуду без спеціального антипригарного покриття можна за допомогою соди або кухонної солі. Для цього замочіть забруднене виріб в теплій воді і додайте 2-3 столових ложки засобу. Через 10-15 хвилин, використовуючи металеву щітку або губку, очистіть поверхню. Обполосніть посуд теплою водою. У разі необхідності процедуру повторіть.
2
Посуд з тефлоновим покриттям обробляйте від жир а акуратно, не пошкоджуючи поверхні. Для цього налийте в неї необхідну кількість води (залежно від обсягу) і додайте 2-3 столових ложки розпушувача тіста. Поставте посуд на повільний вогонь. Після того як вода закипить, почекайте 5-7 хвилин. Зніміть посуд з вогню і дайте їй охолонути. За допомогою м'якої губки і миючого засобу очистіть поверхню від жир а. Обполосніть посуд у теплій воді. У разі необхідності повторіть процедуру ще раз.
3
Очистіть посуд від жир ного шару, використовуючи сучасні мийні засоби. Заздалегідь придбайте їх у спеціалізованому магазині або у відділі побутової хімії. Нанесіть засіб для чищення духових шаф на забруднену ділянку. Приберіть посуд у поліетиленовий пакет і зав'яжіть його. Через 3-4 години ретельно промийте виріб теплою водою з невеликим додаванням засобу для миття посуду.
4
Для видалення жир а з посуду використовуйте спеціальну суміш. Для її приготування змішайте 5 столових ложок харчової соди, 5 столових ложок повареної солі, 2 столові ложки прального порошку і 1 чайну ложку засобу для миття посуду. Посуд з жир вим шаром залийте водою. Додайте 1-2 столових ложки приготованої суміші.
5
Поставте ємність на повільний вогонь. Після того як вода закипить, остудіть посуд. Очистіть поверхню, використовуючи кухонну губку. Чистий посуд обдайте окропом. Обполосніть її в чистій воді.
Жирні пляма - поширене явище. Особливо на кухні, де ви постійно щось готуєте. Коли жир потрапляє на робочі поверхні або підлогу, очищати його потрібно негайно, адже він дуже швидко в'їдається. Добре, що є простий спосіб боротьби з жиром. Він-то і допоможе врятувати вашу кухню.
Вам знадобиться
 • Дитяча присипка
 • Ватні диски
 • Миючий засіб для миття посуду
 • Губка
 • Вода
Інструкція
1
Їли ви хочете очистити від жиру , посипте пляма дитячою присипкою. Переконайтеся, що порошок покрив всю поверхню плями повністю.
2
Якщо пляма жиру на тій поверхні, де ви зазвичай готуєте, переконайтеся, що вона абсолютно чиста. Дозвольте пудрі вбратися в пляма протягом 10-30 хвилин (чим довше тим, краще очиститься жир).
3
Очистіть пудру і жир, використовуючи ватні подушечки або інший матеріал, який зможе ретельно очистити пляму.
4
Витріть залишилися забруднення за допомогою губки. Використовуйте гарячу воду і рідина для миття посуду, щоб прибрати надлишки жиру . Тепер кухня врятована!