Як відключити в Опері проксі.

Проксі-сервер використовується браузером Opera тільки по команді користувача - він повинен заповнити форму з адресою, номером порту і, якщо необхідно, паролем і логіном. Для відключення проксі не обов'язково очищати цю форму, достатньо поставити відповідну позначку в одній з налаштувань браузера.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera.
Інструкція
1
Розкрийте меню Opera - клікніть по кнопці з зображенням половинки букви «О» або просто натисніть клавішу Alt. Перейдіть в розділ «Налаштування» - наведіть на нього вказівник миші або натисніть клавішу з російською літерою «Т». Потім розкрийте підрозділ «Швидкі настройки» - на клавіатурі для цього можна використовувати клавішу «Б». Виберіть в цьому підрозділі пункт «Відключити проксі-сервери» - це теж можна сідлати як мишкою, так і натисканням кнопки «Ь». Після цього Opera перестане використовувати проксі-сервер, але його настройки будуть збережені для наступного включення.
2
До списку швидких налаштувань можна перейти і без допомоги меню браузера - натисніть клавішу F12, і він з'явиться на екрані. Від попереднього варіанту цього списку відрізнятися не буде - в ньому буде присутній той же пункт «Відключити проксі-сервери».
3
Якщо вам потрібно відключити використання проксі тільки для одного або декількох сайтів, зробити це можна через вікно основних налаштувань браузера. Викличте його через меню Opera - пункт «Загальні настройки» поміщений в розділ «Настройки». Можна це зробити і з використанням «гарячих клавіш» Ctrl + F12.
4
У вікні установок браузера перейдіть на вкладку «Розширені» і виберіть розділ «Мережа». Кнопка « Проксі-сервер и» в цьому розділі відкриває ще одне вікно - натисніть її.
5
Клацніть по кнопці «Список винятків». Після цього у вас з'явиться вибір - скласти список сайтів, для яких браузер буде зобов'язаний використовувати проксі, або навпаки, помістити в цей список ресурси, для яких проксі потрібно відключати. Поставте відмітку у відповідному полі, а потім клацніть по кнопці «Додати». Браузер включить режим редагування і вам буде потрібно ввести адресу сайту. Повторіть цю операцію для кожного внесеного в список веб-ресурсу, а потім натисніть кнопки OK у всіх трьох відкритих вікнах налаштувань.
Користувачам для своїх потреб потрібно скористатися проксі-серверами (наприклад, для анонімного серфінгу в мережі або стиснення мережевого трафіку). Налаштувати його використання в браузері Internet Explorer зовсім нескладно.
Інструкція
1
Увійдіть в меню налаштувань браузера Internet Explorer, натиснувши кнопку "Сервіс" у верхній частині його вікна, а потім вибравши пункт "Властивості оглядача".
2
Перед вам з'явилося вікно основні установки програми. Перейдіть на вкладку "Підключення".
3
Натисніть на кнопку "Налаштування LAN".
4
Позначте галочкою пункт "Використовувати проксі-сервер для локальних підключень", потім натисніть кнопку "Додатково".
5
Впишіть адресу проксі-сервера і номер порту, поставте галочку напроти пункту "Використовувати ті ж параметри сервера для всіх протоколів" і натисніть "ОК".
Зверніть увагу
Як використовувати проксі-сервери. Мається, два способи застосування проксі-серверів: -ручний (відбір проксі, їх перевірка і налаштування виробляється вручну); -автоматичний (пошук, перевірка проксі-серверів і настройка браузера відбувається автоматично за допомогою спеціальної програми).
Корисна порада
Інструкція як використовувати анонімний проксі-сервер щоб отримати доступ до сервера БДГ по IP адресою 217.23.147.5. далі закладка Підключення (Connection) натиснути кнопку Налаштування мережі (LAN Settings). у вікні, в області Проксі сервер (Proxy Server) поставити галочку Використовувати Проксі-сервер і заповнити поля Адреса (Address) і Порт (Port) значеннями.