Як збагатити грунт. Як вносити мінеральні добрива восени.

Родючий ґрунт має велике значення при вирощуванні городніх культур. Збагатити її можна кількома перевіреними способами. При цьому необхідно дотримуватися всі рекомендації і поради.
Вам знадобиться
  • - гній;
  • - торф;
  • - деревна зола;
  • - послід кіз, кролів, птахів;
  • - рослинні залишки.
Інструкція
1
Збагатите ґрунт шляхом внесення торфу в землю. Для цього розсипте його по поверхні, що не закладаючи глибоко в ґрунт . Верхній шар землі обробіть розпушувачем. Таким чином, ви перемішаєте торф з грунтом. Овочеві культури на такій землі досить швидко утворюють багату кореневу систему, що сприятливим чином позначається на їх розвитку і зростання. Органічні речовини можна вносити в будь-який час року.
2
Дуже часто для збагачення грунту використовують гній. Внесіть його пізньої осені в землю. Протягом зимових місяців він настільки розкладеться, що навесні при посадці буде служити відмінною їжею грунтовим бактеріям. Пам'ятайте: позитивний вплив гною буде тільки в тому випадку, якщо він буде замурований поверхово і не потрапить на дно плужной борозни.
3
Використовуйте деревну золу для окультурення ґрунту. Внесіть її в землю в чистому вигляді. Також ви можете змішати її із золою бурого вугілля в співвідношенні 5: 1.
4
Якщо ви вирішили збагатити ґрунт гноєм, обов'язково в доповненні внесіть мінеральні (неорганічні) добрива.
5
Застосовуйте послід кіз, кролів та птахів для удобрення грунту тільки після компостування. Перед використанням укладіть на землю шар торфу товщиною 10-15 см. Таким чином ви забезпечите поглинання вимиваючих опадами цінних речовин.
6
Спробуйте збагатити ґрунт рослинними залишками. Цей метод дуже часто використовуються багатьма городниками. Слідкуйте за тим, щоб рослини, які надходять в рослинну купу для підготовки компосту, що не були заражені хворобами. Підготовлені залишки укладіть в заздалегідь приготовлену яму, розташовану в тіньовій стороні. Простежте за тим, щоб рослини не пересихали на сонці. Протягом літнього періоду компост повністю дозріє і до осені буде готовий до застосування. Так ви збільшите вміст поживних речовин у ґрунті.