Як потрібно фарбувати очі.

Найвиразнішою частиною особи є очі , але безграмотний макіяж може зіпсувати всю справу. При нанесенні декоративної косметики на очі вкрай важливі акуратність і правильна послідовність дій.
Вам знадобиться
  • - засіб для вмивання;
  • - зволожуючий крем;
  • - тональна основа;
  • - пудра;
  • - олівець для очей;
  • - тіні;
  • - туш;
  • - кисті, аплікатори;
  • - ватяні палички.
Інструкція
1
Підготуйте особа до нанесення макіяжу. Вмийтеся за допомогою м'якого очищаючого кошти, а потім сполосніть шкіру прохолодною водою. Намагайтеся не терти очі під час вмивання - червоність вас не прикрасить. Ранкову припухлість повік легко зняти, якщо протерти їх кубиком косметичного або харчового льоду.
2
Після вмивання промокніть обличчя рушником. Якщо ви носите контактні лінзи, то надіньте їх. Потім дайте вологій шкірі повністю висохнути і лише після цього починайте займатися макіяжем.
3
Обов'язково використовуйте креми для повік. Шкіра навколо очей дуже суха і дуже ніжна. Її необхідно захищати і зволожувати. Візьміть трохи зволожуючого засобу і нанесіть на верхні й нижні повіки легкими масажними рухами.
4
При необхідності нанесіть поверх крему тональну основу. Можна так само злегка припудрити повіки, тоді тіні ляжуть бездоганно.
5
Тепер нанесіть тіні для повік. Використовуйте для нанесення аплікатор або кисть, а растушевку кордонів між відтінками проводите ватною паличкою або пальцем. Накладайте тіні маленькими порціями, починаючи з найбільш світлих, легких відтінків і закінчуючи самими інтенсивними з них. Межі ретельно розітріть.
6
Далі зробіть контур. Слідкуйте, щоб він проходив чітко по лінії росту вій. Не варто окреслювати очі цілком - це утяжелит макіяж і зробить його вульгарним.
7
Останньою нанесіть туш. Акуратно прокрасьте вії, не забуваючи про тих, що ростуть в куточках очей. Зазвичай забарвлюються лише верхні вії. На нижні туш наносять лише в разі, якщо мова йде про вечірньому макіяжі. Якщо є огріхи, видаліть їх ватною паличкою.
8
Оцініть результат. Якщо є помарки, або на одному оці колір інтенсивніше, ніж на іншому - відкоригуйте похибки. Причешіть і подкрасьте брови, якщо необхідно. Макіяж очей готовий.
Корисна порада
Ніколи не лягайте спати, не видаливши косметику. Забиті пори, в'їдаються в повіки туш, зіпсоване постільна білизна - це лише мала частина наслідків сну в макіяжі. Ретельно видаляйте тіні, туш за допомогою м'яких очищувальних засобів, призначених для цього.