Як в Фотошопі вирізати і вставити.

Процедури копіювання і вставки дуже часто доводиться використовувати при роботі з зображеннями в графічному редакторі Adobe Photoshop. Це досить прості операції, при застосуванні яких більше часу йде не на самі операції, а на підготовчі процедури - в основному це відноситься до вибору області копіювання на вихідному шарі картинки.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть графічний редактор і завантажте в нього зображення, з яким належить працювати. Якщо воно зберігається у файлі власного формату Photoshop (psd), досить подвійного клацання по ньому, щоб здійснити обидва цих дії. В іншому випадку після запуску програми просто перетягніть файл у вікно програми.
2
В psd-файлах частини зображення можуть зберігатися в декількох шарах. Якщо вам потрібно скопіювати тільки вміст одного з них, клікніть по відповідній йому рядку в панелі шарів.
3
Виділіть на зображенні область копіювання. Щоб вмістити в неї всю картинку, досить натиснути клавіші Ctrl + A, а в інших випадках потрібно включити один з інструментів виділення. На панелі інструментів для них відведено три кнопки, до кожної з яких прикріплено кілька варіантів інструменту. Перемикання активного варіанта здійснюється за допомогою списку, для виклику якого треба натиснути відповідну піктограму правою кнопкою миші і потримати кілька секунд.
4
Для виділення прямокутного або овального ділянки зображення клікніть по другій піктограмі в панелі інструментів або натисніть на клавіатурі кнопку з латинською літерою М. Потім наведіть курсор миші, наприклад, на верхній лівий кут потрібної області, натисніть ліву кнопку і, не відпускаючи її, перемістіть курсор у правий нижній кут.
5
Три інструменту, що викликаються наступній кнопкою панелі інструментів (або натисканням клавіші L), дозволяють виділити області довільної форми. Користуйтеся ними так само, як і попереднім інструментом.
6
За четвертою кнопкою (клавіша W) закріплені два інструменти, які дозволяють виділити на зображенні області з подібною забарвленням, яскравістю та іншими параметрами. Для такого виділення досить одного клацання по точці на картинці, яка повинна служити зразком при визначенні схожості.
7
Задавши область копіювання, натисніть клавіші Ctrl + C, і виділена область активного шару буде поміщена в буфер обміну. Якщо потрібно скопіювати сполучене зображення всіх верств, використовуйте поєднання Shift + Ctrl + C або пункт «Злита дані» у розділі «Редагування» меню Photoshop.
8
Використовуйте клавіші Ctrl + V або команду «Вставити» з того ж розділу «Редагування», щоб помістити вміст буфера обміну в редагований документ.