Як викласти фільм в інтернет. Як викладати файл в інтернет.

У вас є фільм , яким ви хочете поділитися з користувачами інтернету. Це можна зробити різними способами, починаючи від викладання фільм а на відомих ресурсах і закінчуючи створенням власного сайту.
Інструкція
1
Перед тим, як викласти фільм в інтернет, переконайтеся в тому, що не порушують авторських прав. Розміщення чужих матеріалів можливе лише з письмової згоди їх правовласників. Власні відеоматеріали ви можете розміщувати абсолютно вільно, за умови, що не порушували чиїх-небудь прав під час зйомки.
2
Найпростішим варіантом є викладання фільм а на YouTube. Для цього вам достатньо створити на цьому сервісі аккаунт, вся процедура займе у вас кілька хвилин. Після реєстрації увійдіть в систему під своїм логіном, натисніть на посилання «Додати відео». Виберіть на комп'ютері потрібний файл і двічі клікніть його мишкою. До роботи з YouTube допускаються файли розміром не більше 2 Гб і тривалістю не більше п'ятнадцяти хвилин. Якщо розмір вашого фільм а і його тривалість перевищують дані значення, слід скористатися іншими варіантами.
3
Непоганим сервісом для викладання великих файлів є TurboBit.net. Без реєстрації ви можете закачувати файли об'ємом до 200 Мб, після реєстрації - до 100 Гб. На зберігання файлів є обмеження - файл видаляється, якщо протягом двох місяців не було жодної його завантаження.
4
Якщо ви хочете разом з посиланням на фільм розмістити його опис, викласти якісь кадри, дати користувачам можливість залишати коментарі, вам не обійтися без власного сайту. При цьому можливі два варіанти: власне фільм и ви розміщуєте на файлообмінниках, а на сайті даєте тільки посилання на ці файли, і варіант з розміщенням фільм ов безпосередньо на сайті.
5
При розміщенні фільм ов на файлообміннику ви можете створити сайт на будь-якому безкоштовному сервісі. У другому випадку знадобиться хостинг, який надає потрібне вам дисковий простір і доменне ім'я. Зареєструвати доменне ім'я можна через інтернет. Для створення сайту скористайтеся програмою Dreamweaver і безкоштовним шаблоном. Перевага власного ресурсу в тому, що ви отримуєте повну незалежність - ніхто не видалить ваші файли, ви в будь-який момент можете перенести ваш сайт на інший хостинг.