Як вибрати плитку в ванну.

Ще зовсім недавно звичайний білий кахель повсюдно вважався кращим настінним покриттям для ванни і для кухні. На щастя, з тих пір наш світ став яскравішим і сучасніше, і у виборі плитки для ванної ми обмежені лише своєю фантазією, адже в кожному ціновому сегменті ми можемо знайти дивовижні дизайнерські рішення.
Інструкція
1
При багатющому асортименті виникає питання іншого роду - як вибрати плитку в ванну, щоб потім не довелося шкодувати? Більшість з нас, перш за все, звертає увагу на привабливий дизайн. Звичайно, зовнішній вигляд плитки важливий, однак, не будемо забувати і про інші характеристики.
2
Для плитки в ванну є кілька важливих параметрів. Вони, в основному, стосуються її стійкості до впливу різних хімічних речовин. Це відноситься і до підлогової, і до настінної кераміці. Адже саме у ванній кімнаті зовнішнє покриття плитки постійно контактує з парфумерією, косметикою та іншої побутової хімією. Деякі препарати містять активні речовини, які здатні залишати плями. Таким чином, керамічна плитка повинна витримувати будь агресивну дію.
3
Будь-який матеріал для ванної повинен також володіти не високим водопоглинанням і рядом інших робочих характеристик. Наприклад, важливо, щоб підлогове покриття у ванній не було слизьким - від цього залежить безпека всіх мешканців квартири. До речі, сьогодні в магазинах можна зустріти спеціальну матову плитку з шорсткою поверхнею.
4
Вибираючи плитку , слід звернути увагу на її розмір. Найчастіше, це рекомендують робити з економічних міркувань. Крім того, чим масивніше плитка, тим менше швів (вони є «слабким» місцем, проникним хімічні реактиви та вологу).
5
Що стосується декору плитки, то сьогодні є нескінченна безліч рішень. Вибір варіанту оформлення пов'язаний із загальним стилем оформлення квартири та ванної кімнати. Єдина рекомендація - не варто захоплюватися занадто яскравими кольорами та сверхмоднимі фактурами і візерунками. Вони виходять з моди, швидко набридають, а укладка плитки - трудомісткий процес і його неможливо повторювати по два-три рази на рік. Зупиніть свій вибір на нестаріючої класиці. Психологи стверджують, що блакитні, сині й бежеві тони в ванній допомагають розслабитися.
6
У кожному разі, щоб вибрати плитку в ванну слід порадитися з майстром-професіоналом, який допоможе вам не помилитися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9cNryoJ8iHI