Як налаштувати gprs вручну.

Для того щоб вийти в інтернет з мобільного телефону, достатньо того, щоб апарат підтримував функцію GPRS. Більшість телефонів налаштовують GPRS автоматично при першому використанні сім-карти. Але в процесі експлуатації установки можуть збитися. Є кілька способів їх відновити.
Інструкція
1
Зв'яжіться з оператором мобільного зв'язку, до якого ви підключені. Розкажіть про проблему і попросіть у оператора настройки GPRS-інтернету. Вся інформація надійде на ваш телефон у вигляді смс, зазвичай час його доставки не перевищує двох хвилин.
2
Автоматичні настройки GPRS можна замовити в інтернеті. Для цього зайдіть на адресу http://mobile.yandex.ru/tune/. Виберіть із запропонованого списку модель телефона, свого стільникового оператора і введіть номер телефону. Через пару хвилин вам прийде повідомлення з настройками. Якщо в списку моделей ви не знайшли свій мобільний пристрій, заповніть форму звернення і відправте адміністрації сайту.
3
Налаштування GPRS трьох великих стільникових операторів здійснюється так. Білайн: зателефонуйте за номером 0880, оператор прийме ваш дзвінок і заявку на отримання налаштувань GPRS. Збережіть отримані настройки в телефоні. Прочитайте інструкцію для мобільного пристрою і створіть профіль інтернет-підключення, змінивши три параметра. Точка доступу - введіть internet.beeline.ru. Ім'я користувача - впишіть будь-яке ім'я. Пароль - наберіть beeline. Далі виберіть ім'я для профілю. Перезавантажте телефон.
4
МТС: з мобільного телефону зателефонуйте на номер 0876 або відправте пусте смс-повідомлення за номером 1234 і замовте настройки GPRS. Прочитайте інструкцію для мобільного пристрою і створіть профіль інтернет-підключення. Точка доступу - наберіть internet.mts.ru. Ім'я користувача - будь-яке. Пароль - впишіть mts. Виберіть ім'я профілю і збережіть. Перезавантажте телефон. Все, можна виходити в інтернет.
5
Мегафон: зателефонуйте за номером 0500 або відправте смс-повідомлення з цифрою 1 на номер 5049. Збережіть отримані настройки. Створіть профіль інтернет-підключення. Точка доступу - internet. Ім'я користувача - напишіть будь-яке. Пароль - gdata. Виберіть ім'я профілю і збережіть. Перезавантажте телефон.