Як отримати візу в США на запрошення. виклик на роботу в америку.

Якщо друзі або знайомі запросили вас в Сполучені Штати погостювати, це прекрасно, адже ви отримуєте можливість добре відпочити, познайомитися з культурою і життям людей цікавого, розвиненої держави. Але для того, щоб це знайомство відбулося, необхідна віза. Ось її-то якраз іноді отримати непросто. Для цього потрібно зібрати всі необхідні документи і успішно пройти співбесіду в консульстві США .
Інструкція
1
Щоб отримати гостьову візу в США , перш за все вам необхідно саме запрошення від знайомого вам людини. Цей папір оформляється від руки, в довільній формі, завіряти її в нотаріуса не потрібно. У запрошенні повинно бути вказано, хто запрошує (ім'я громадянина США і його адреса, телефон), кого запрошують (ім'я, дата народження), коли і на який саме термін. Вказується також, ким ця поїздка (і медична страховка) фінансується, і де буде жити запрошений. Це запрошення може бути надіслане як поштою, так і через інтернет або по факсу.
2
Після того як ви отримаєте запрошення, вам буде необхідно заповнити відповідну анкету. Зразки анкети та приклади її заповнення можна знайти на сайті посольства США або у компаній, які надають посередницькі послуги (це вам обійдеться дорожче).
3
Для заповнення анкети в Росії можна скористатися службою «Поні Експрес» (її філіали є в багатьох обласних центрах Росії). Ви є туди і отримуєте чистий бланк анкети. Заповнюєте її російською мовою і віддаєте операціоністки, яка правильно переведе її на англійську мову і внесе в базу даних на сайті посольства. Після цього вам буде необхідно оплатити візу, послуги «Поні Експрес» і вручити свій паспорт та фотографії. Ви отримаєте чеки і дізнаєтеся дату і час співбесіди в консульстві.
4
Термін дії вашого закордонного паспорта повинен бути не менше півроку з дати, коли ви збираєтеся в'їхати в США . Вимоги до фотографії такі. Розмір 5х5 см, обличчя займає половину площі фотографії, ви дивитеся прямо в камеру, що не закриваєте вуха.
5
Поки ви очікуєте співбесіди, зберіть якомога більше документів. Вони не завжди можуть стати в нагоді, але все ж краще, якщо ви зможете їх у разі потреби пред'явити. Потрібна довідка з місця роботи, в якій вказана ваша посада, стаж (з якого часу ви працюєте) і щомісячний дохід. Краще, якщо ви будете вказувати ваші реальні доходи. Непогану службу може послужити буклет тієї фірми, в якій ви працюєте. Добре б також мати старі закордонні паспорти, в яких є штампи про попередні поїздках в США або інші країни. Візьміть з собою ксерокопії свідоцтва про шлюб, свідоцтв про народження дітей, документів про володіння нерухомістю. Крім ксерокопій у вас з собою повинні бути і оригінали документів. Також не забудьте і про виписку з вашого рахунку в банку. Але пам'ятайте, що давати все це консульському працівнику потрібно тільки в тому випадку, якщо він проявить бажання побачити будь-які папери.
6
При співбесіді поводьтеся скромно і спокійно, відповідайте щиро і російською мовою. Занадто добре знання англійської мови може викликати зайві питання і сумніви.
7
Якщо ваша розмова з працівником консульства пройде успішно, вас запитають, яку візу ви хочете - на один рік або два (за дворічну візу слід доплатити). Потім у вас візьмуть відбитки пальців і запропонують чекати дзвінка з повідомленням, коли слід прийти за паспортом з проставленою візою.
8
Крім того, за візою слід звертатися за місяць або два до поїздки, і буде краще, якщо ця дата не співпаде з піком відпускного сезону. Загалом, якщо ваше запрошення не липове, і ви не збираєтеся виїхати до Штатів, щоб там нелегально закріпитися, то не бійтеся, що вам відмовлять у візі. Вам ніхто не збирається створювати штучні перешкоди для відвідування цієї країни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wu1kEHtPL48