Як у флеші зробити посилання.

Створивши баннера в Flash його необхідно вставити на сайт і вивести його в якості посилання. Однак стандартні засоби мови розмітки HTML зробити цього не дозволяють. Тому для створення посилання необхідно написати невеликий код на мові Action Script безпосередньо в самому файлі флеш.
Вам знадобиться
  • - Adobe Flash Professional.
Інструкція
1
Відкрийте flash-файл формату .fla в програмі Adobe Flash Professional за допомогою меню File - Open, або просто перетягніть банер у вікно утиліти. Якщо програма не установленно, виконайте його завантаження з офіційного сайту розробника Adobe і зробіть інсталяцію, запустивши виконуваний файл і слідуючи інструкціям, що з'являються на екрані.
2
Створіть на банері новий шар з будь-яким ім'ям і перемістіть його наверх. Для цього натисніть на кнопці «Створити шар», що знаходиться в нижній частині шкали тривалості ролика. Ви також можете скористатися меню «Вставка» - «Тимчасова шкала» - «Шар».
3
В панелі лівої частини вікна виберіть інструмент «Прямокутник» (Rectangle tool). У вкладці «Колір» правій частині вікна виставте прозору заливку і відключіть колір кордону фігури. Значення Alpha встановіть 0%. Після твори налаштувань намалюйте прямокутник будь-якого розміру в будь-якому місці файлу, в першому кадрі самого верхнього шару.
4
Натисніть на клавіатурі комп'ютера комбінацію клавііш Ctrl і I або перейдіть в меню «Вікно» - «Інформація» (Window - Info). Виділіть прямокутник, клікнувши на першому кадрі і перейшовши на інформацію, що з'явилася область. Параметри розміру фігури повинні відповідати розміру баннера, а координати X і Y повинні бути рівні 0.0.
5
Перетворіть тип прямокутної області. Для цього натисніть клавішу F8 і виберіть значення Button. Далі натисніть кнопку F9 і виділіть перший кадр верхнього шару. Напишіть наступний код: on (release) {getURL ("http://адрес_сайта", _blank);}
6
Збережіть внесені зміни (File - Save). Посилання у флеш готова.
Корисна порада
При створенні банера в програмі Adobe Flash переважніше використовувати код Action Script версії 2. Він підтримується практично всіма браузерами і менш вимогливий до оформлення та синтаксису. Якщо крім здійснення переходу за посиланням ви збираєтеся використовувати які-небудь додаткові розширені функції чи нові можливості Flash, використовуйте код версії Action Script 3.