Як перестати їсти хліб. Як перестати бути російською.

Хліб і здоба - одні з головних ворогів стрункої фігури. Задумавши скинути зайві кілограми, жінкам доводиться відмовлятися від цього продукту. Перестати їсти хліб важко, але можна. Головне - поставити мету.
Інструкція
1
Замініть білий хліб чорним або висівковий. У помірних кількостях він не принесе на вашу талію зайвих кілограмів. Навпаки, такий хліб корисний для кишечника і травлення, що важливо при схудненні. Також хліб можна замінити дієтичними хлібцями, їх різновидів сьогодні в магазинах безліч. Головне, дивіться на упаковку, щоб хлібці були з натуральних інгредієнтів і містили якомога менше консервантів.
2
Позбавте себе від спокус - перестаньте ходити за покупками в супермаркети. Там часто використовують хитру штуку для покупців - ставлять у продуктових відділах блюдця з смаженим кунжутом, або виносять в торговий зал гарячу випічку. Від запахів в супермаркеті у покупців прокидається апетит, і вони набувають більше продуктів, ніж планували. Тут ви ризикуєте зірватися, купити ароматну випічку і з'їсти її, навіть не донісши до каси. Виберіть для покупок невеликий магазин формату «біля дому», де не використовують подібні способи залучення клієнтів, а асортимент хлібної продукції обмежується «цеглиною», житніми булками і хлібом з борошна нижчого сорту.
3
Бажано, щоб ваші домашні підтримали вас і теж відмовилися вживати білий хліб і здобу хоча б на час. Або, як варіант, не їли цей продукт у вашій присутності. Порадьте їм ласувати шкідливими для вас булочками, тістечками та круасанами на роботі, у кав'ярні, де завгодно, тільки щоб вас не було поруч. Також домовтеся з домочадцями, що вони не будуть приносити хліб і здобу додому хоча б перший тиждень вашої дієти.
4
Перший тиждень - це самий складний період, коли йде відвикання від продукту. Для вас зараз важливо не зірватися, інакше мрії про струнку фігуру не збутися. З часом ваш організм перестане «нудьгувати» по хлібу та здобу. Ви зможете спокійно перебувати поруч із цим продуктом і не відчувати дикого бажання з'їсти його.
Нервозність переслідує людей в різних ситуаціях. Одні бувають нервовими, коли розмовляють з деякими людьми, інших напружує нудне чекання, третім важко справлятися з критичними ситуаціями. Така поведінка виникає як за психологічними, так і з фізіологічних причин. Справитися з ним не так просто.
Інструкція
1
Намагайтеся не драматизувати ситуацію. Нервові люди часто думають про можливі наслідки своїх невдалих дій. Наприклад, проходячи співбесіду, людина боїться, що його можуть не прийняти на роботу, це змушує його нервувати. Якщо ви спостерігаєте у себе нервозність в подібних ситуаціях, постарайтеся заспокоїтися і діяти холоднокровно. Велика частина проблем, яка вас вкрай турбує, насправді не є критичною. Чим більшу значимість ви надаєте тих чи інших речей, тим сильніше ви нервуєте з їх приводу.
2
Одним з найбільш ефективних способів заспокоїтися і перестати бути нервовим є дихальна вправа. Нервозність змушує людину дихати дуже часто й уривчасто. Спробуйте застосувати діафрагмальне дихання, при якому велика частина роботи виконується животом. Для цього сядьте в зручне положення і робіть рівномірні, повільні вдихи і видихи. Ви також можете затримувати дихання після вдиху на пару секунд. Важливо, щоб під час дихання максимальне рух припадало на ваш живіт, груди при цьому залишається нерухомою. Для самоконтролю ви можете покласти руки на живіт і стежити, як він піднімається і опускається. Виконуйте цю вправу протягом 5 - 10 хвилин або довше.
3
Намагайтеся стежити за своєю мовою і поведінкою. Швидка мова, активна жестикуляція і напружене обличчя - явні ознаки нервозності. Спробуйте дивитися на себе як би з боку. Якщо ви спостерігаєте у себе подібні ознаки, сядьте і розслабте свою спину, помовчіть небагато, закрийте очі і зробіть кілька глибоких вдихів. Ваше завдання - зняти напругу зі свого тіла. Пам'ятайте, що зовнішня напруженість завжди відбивається на емоційному рівні, тому намагайтеся зберігати спокій тіла в будь-якій ситуації.
4
Поширеною причиною нервозності є поспіх. Спроба швидкого вирішення завдань без необхідної підготовки рідко призводить до позитивних результатів. Крім того, поспішність у справах підсилює неуважність уваги, людина починає випускати з уваги важливі деталі і в результаті робить помилки, які змушують його зриватися і проявляти нервозність. У якій би ситуації ви не знаходилися, пам'ятайте, що поспіх не вирішить проблем. Підходьте до будь-якої справи спокійно і розмірено.
5
Багато людей самі створюють ситуації, які змушують їх нервувати. Наприклад, якщо ви постійно відкладаєте справи, за які рано чи пізно доведеться відзвітувати, в потрібний момент ви будете не готові. Намагайтеся виконувати роботу вчасно, готуйтеся до подій заздалегідь, завжди майте план своїх дій.