Як позбутися від мошок в квартирі. мошки в квартирі Як позбутися.

Немає нічого більш неприємного в квартирі, ніж дрібні комахи, що заважають жити. І якщо таргани в основній масі кудись пропали за останні десятиліття, то дрібні мошки час від часу з'являються на кухні і вимагають ґрунтовного підходу до їх знищення.
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся позбавитися від мошок в квартирі раз і назавжди, в першу чергу переглянете продукти такого типу, як картопля в мішку у коморі, морква або цибуля. Буває, трапляється таке, що десь на дно потрапляє трохи вологи, і овочі починають гнити. Наслідок цього - сотні мошок спочатку тільки на кухні, у вкрай запущених випадках - по всій квартирі.
2
Як тільки джерело знайдений, викидайте все те, що підгнило. Овочі, які зберегли цілісність, краще на час «поселити» в холодильнику або на вулиці, якщо дозволяє погода (оптимально, якщо на балконі буде 4-7 градусів вище нуля за Цельсієм).
3
Втративши основну годівницю, мошки ринуться на пошуки їжі, тому постарайтеся, щоб на кухні ніколи не залишалася брудний посуд, хлібні крихти. Приберіть хліб у холодильник, а хлібницю ретельно вимийте. Завжди закривайте відро для сміття кришкою, виносьте сміття кожен день.
4
Витирайте посуд і воду в раковині, так як найстійкіші мошки будуть її пити і жити ще якийсь час на вашій кухні в очікуванні їжі. Не засмучуйтеся, поступово їх кількість зменшуватиметься і в один прекрасний вечір на кухні не залишиться жодної мошки.
5
Якщо ж мошки завелися в крупах, на жаль, єдине, що можна зробити - це викинути всю крупу, так як комахи можуть відкладати свої яйця і зрозуміло, що така крупа в їжу не годиться.
6
Пам'ятайте, що завжди краще запобігти появі мошок на кухні, ніж потім позбавлятися від них. Слідкуйте за чистотою в квартирі, і комахи не турбуватимуть вас!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gsJDvWKpzQ0
Зверніть увагу
Іноді в квартирі з'являються дуже неприємні сусіди - плодові мушки-дрозофіли. Як позбутися від НЕ прошені гостей. Схема дій проста. Спочатку потрібно знайти і знищити місце проживання дрозофіл. Потім поставити пастки для тих особин, які все-таки встигли сховатися. А далі провести ряд заходів, які попередять надалі поява мошок.
Корисна порада
Схема позбавлення від мошок. Позбавлятися від мошок будемо в три дії: 1. Знаходимо і знищуємо місце проживання мошок. 2. Ставимо пастки на тих мошок, які встигли сховатися. Далі процедуру повторити, поки всіх мошок не зловили. 3. Проводимо заходи, попереджуючі поява мошок. Необхідно помити відро для сміття і провести генеральне прибирання на кухні. Прибрати всі залишки їжі.