Як включити звук в грі.

Сучасні ігри все частіше хочеться прирівняти якщо не до мистецтва в повній мірі, то до кінематографа - точно. Пророблений сюжет, деталізація інтер'єрів, реалістична графіка і звукове супровід часом дають в сумі просто дивовижний результат. Проте варто виникнути неполадок хоча б в одному з компонентів (наприклад - звуці) і вся атмосфера виявляється зруйнованою.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що немає неполадок в системі. Якщо нема виходу звуку не тільки в грі, а й в Windows, то встановіть необхідне ПЗ. Насамперед - все аудіодрайвер, які поставлялися в комплекті з вашої звукової платою на окремому DVD (якщо диска не було - скачайте потрібну з інтернету). У випадку, якщо звук відтворюється, але не відкриваються медіафайли, встановіть K-lite Codec Pack. Він вирішить усі проблеми сумісності з більшістю форматів файлів.
2
Відкрийте диск з грою. На ньому, як правило, зберігаються не тільки необхідні файли, але і redistributives: набір програм для коректної роботи гри. Переконайтеся, що ви встановили всі з них. Навіть якщо вам здається, що ПО такої версії у вас є (наприклад - DirectX), то не зайвим буде все ж запустити інсталятор, він сам перевірить, чи не встановлений вже даний продукт.
3
Перевірте системні вимоги. Часто трапляється так, що сучасна звукова плата виявляється несумісна із застарілою грою. Вирішити дану проблему можна установкою останніх оновлень і патчів. Зверніться на форум технічної підтримки, напевно потрібна програма вже була розроблена.
4
Встановіть ліцензійну версію гри. Сьогодні в інтернеті можна знайти величезну кількість «ріпаку» для різних проектів, з яких видалені «додаткові матеріали». На практиці користувачеві дістається гра з обрізаними заставками, а часто - пошкодженими звуковими файлами. Вирішити проблему можна, скачавши повну версію продукту.
5
До вашого ПК одночасно може бути підключено кілька відтворюючих приладів (наприклад, навушники і колонки). Виставлені в Windows налаштування (колонки - основний динамік) можуть бути не розпізнані грою, і звук помилково буде передаватися на інший вихід.
6
Перевірте налаштування звуку в грі. Якщо ви запускаєте продукт перший раз, то існує ймовірність того, що в меню «Опції» -> «Звук» з якоїсь причини встановлені мінімально можливі значення.