Як не захворіти в басейні. чи можна захворіти венеричними захворюваннями в басейні.

Басейн відвідують безліч любителів плавання. І хоча вода очищується за допомогою хлору або ультрафіолету, всі відвідувачі мають медичну довідку, ризик заразитися грибковими та іншими шкірними захворюваннями залишається досить високим. Щоб уникнути будь-яких хвороб, при відвідуванні місць громадського купання незайвим буде дотримуватися ряду пересторог.
Вам знадобиться
  • - сланці;
  • - гумовий килимок;
  • - два махрових рушники;
  • - гумова шапочка;
  • - антибактеріальне мило ;
  • - антисептичний гель.
Інструкція
1
Щоб запобігти будь-які захворювання, купіть індивідуальні засоби особистої гігієни, антибактеріальне мило або антисептичний гель, мочалку з штучного волокна, сланці, два махрових рушники, маленький гумовий килимок.
2
Переодягайтеся в строго відведеному місці. Знімаючи взуття, стелите під ноги гумовий килимок, одразу вдягайте сланці. Роздягальня - це найнебезпечніше місце, де без зусиль можна підхопити грибок стопи. Така ж зона підвищеної небезпеки знаходиться в душових кабінах, в туалеті і навколо басейну.
3
Безумовно, відвідувачі басейну зобов'язані пред'явити довідку з шкірно-венерологічного диспансеру про відсутність венеричних і шкірних захворювань, що передаються оточуючим через предмети побуту. Це істотно знижує ризик зараження, але не виключає його повністю. Наприклад, якщо вчора була отримана довідка, а ввечері відбулося зараження, то сьогодні все плавці будуть схильні до небезпеки. Тому знімайте сланці тільки безпосередньо перед купанням і надягайте відразу після його завершення.
4
Перед плаванням фахівці рекомендують приймати душ з антисептиком, після завершення купання необхідно знову прийняти душ, ретельно намилити все тіло, рясно змити теплою водою. Для запобігання зараження венеричними захворюваннями можете використовувати спеціальні свічки, які продаються в аптеці без рецепта лікаря.
5
Щоб уникнути захворювань не відвідуйте басейн, якщо ви недавно перенесли простудні, вірусні інфекції, провели вакцинацію. Знижений імунітет сприяє тому, що ризик зараження шкірними, грибковими, іншими захворюваннями буде надзвичайно високий.
6
Використані рушники, мочалку, ношені сланці відразу ж забирайте з собою. Будинки ретельно обробляйте всі предмети за допомогою хлорвмісних засобів. Килимок, на який ви вставали, дезинфікуйте хлорвмісних засобом або обполіскуйте в душі, попередньо намиливши антибактеріальним милом або антисептичним гелем.
7
Якщо ви схильні до простудних захворювань, водні процедури значно скоротять кількість рецидивів, але все-таки будьте обережні, виходячи з води, ретельно витирайтеся рушником і знімайте мокрий купальник.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mXYaPHysLjY