Як купити холодильник.

Як купити холодильник ? Вірніше, як це зробити правильно, щоб залишитися задоволеним не лише в момент покупки, але і після? Який холодильник - двокамерний або трикамерний, з системою No Frost або без неї? І чи варто платити за додаткові функції, такі як електронне управління або вбудований міні-бар?
Інструкція
1
Перш ніж купити холодильник , необхідно ретельно обміркувати, який вам потрібен і для яких цілей. Ось кілька моментів, які потрібно учесть.Определіте, який тип холодильник а вас влаштує. Зараз є багато їх різновидів: невеликі однокамерні, двокамерні з морозилкою і холодильною камерою, трикамерні, вбудовані і так далі.
2
Визначте в сантиметрах, скільки місця ви можете під нього виділити. Виходячи з цього, визначте, якої ширини і висоти повинно бути ваше майбутнє придбання. Врахуйте, якщо в будинку є діти, не варто брати високу модель. При ширині 60 сантиметрів цей кухонний агрегат може бути вище 2 метрів, що рідко зручно навіть для дорослих людей. Місткість часто залежить від співвідношення висоти до ширини - холодильник і більшої ширини (в тому числі ті, у яких відділення розташовуються не один над одним, а паралельно) як правило, нижче.
3
Підрахуйте, скільки грошей можете витратити, і, відповідно, які моделі холодильник ов доступні з цієї точки зору. Вивчіть пропозиції інтернет-магазинів і тих, які є у вашому місті. Моделі економ-класу з двома камерами і мінімумом необхідних функцій дуже популярні. Як правило, їх потрібно розморожувати вручну. Енергії вони також беруть не дуже багато. Далі йде «середній клас», агрегати з електронним управлінням, антибактеріальним покриттям і з «зоною свіжості». Найдорожчі вміють багато чого - починаючи від «зони свіжості» і закінчуючи міні-баром, вбудованим у дверцята.
4
Вивчіть вподобані моделі на предмет зручності - зручне чи освітлення і ручка холодильник а, знімаються чи полки, чи є контейнер.
5
І, нарешті, вирішивши купити холодильник , обов'язково впевніться, що на нього є гарантія, і документи оформлені як слід (обов'язково має бути печатка продавця).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=alEDDWHN2Ro