Як вирости за короткий термін. Як вирости на роботі.

Вибудувати успішну кар'єру можуть практично всі люди, оскільки можливості є у всіх. Але ось реалізувати цей потенціал вдається лише обраним. Наполегливий чесна праця, багаторічний досвід, підвищена відповідальність і глибокі знання - важливі складові кар'єрного зростання, але, як показує життя, не єдині. Щоб просунутися, вирости за короткий термін , треба знати деякі правила і секрети.
Інструкція
1
Правильно вибирайте компанію (підприємство, підприємство). Експерти рекрутингових агентств стверджують, що вирости за короткий термін найімовірніше в інноваційних сферах (інформаційні технології, інтернет-бізнес), а також в компаніях, що працюють у традиційних галузях. Наприклад, у сфері туризму, громадського харчування, ритейлу і телекомунікацій. І, безумовно, швидкий і успішний старт-ап можна зробити в сфері продажів у фінансовому секторі. Так що якщо ви хочете просунутися від молодшої позиції до топ-менеджера в короткі термін і, вибирайте невелику компанію, інноваційну або традиційну сферу і - дійте.
2
Виконуйте свою роботу швидко. Чим більше ваша швидкість, тим більш значною енергією і внутрішньою силою ви володієте. Так, хороша швидкість роботи думки забезпечує витонченість і гостроту розуму, високу плідність та успішну реалізацію творчих задумів. Не соромтеся демонструвати керівництву свої здібності, так дуже скоро ви станете для нього цінним працівником, а там і до підвищення недалеко.
3
Роблячи роботу швидко, не забувайте про якість. Робота, виконана в найкоротші термін і без втрати якості - це дорогого коштує. При цьому чим більш важливі завдання компанії ви вирішуєте, тим швидше, а головне, невідкладно ви повинні братися за неї і неодмінно доводити до кінця. Практика показує, що співробітник, не обтяжений купою дипломів, але живо реагує на постійно мінливу обстановку, що не терпить повільності і гальмування в справах, здатний швидко обійти працівника, обдарованого талантами і двома вищими освітами, але береться за справу тільки тоді, коли руки доходять. Успіх приходить до тих, хто цілеспрямований і активний.
4
З перших же днів роботи в компанії закріпіть за собою репутацію співробітника, якому можна довірити термінову роботу і який неодмінно виконає її в найкоротші термін і і якісно. Репутація надійного, продуктивного і відповідального працівника дозволить вам швидко підніматися по кар'єрних сходах.
5
Будьте дипломатичні. Перш ніж відкрити рот, досконально продумайте, в якій формі ви піднесете інформацію іншим. Це не повинна бути плутана і невиразна нісенітниця або заумь, а також грубо критикує кого б то не було промову. Поважайте своїх слухачів, говорите ясно, чітко, по суті. Не відмахується від порад колег, вмійте вислухати опонентів. Свою думку відстоюйте коректно, без агресії і зневаги, впевнено і аргументовано.
6
Беріть участь в корпоративних заходах, будьте на них веселі і активні. Не зловживайте спиртним (це обов'язково відзначать) і не будьте розв'язним. А ось корпоративних змов і пліток уникайте, як чуми, не піддавайтеся на провокації, не вступайте ні в які угруповання.