Як вшити чашечки.

Для того щоб сукня або блуза добре сиділи на фігурі, підтримували великі груди або надавали обсяг маленькою, необхідні чашечки з поролону, з силіконовими або іншими вкладками. Якщо модель не передбачає носіння бюстгальтера, то можна вшити чашечки прямо в сукні.
Вам знадобиться
  • - підкладкова тканину;
  • - чашечки ліфа;
  • - шпильки;
  • - крейда або олівець;
  • - ножиці;
  • - швейна машина;
  • - голка;
  • - нитки.
Інструкція
1
Приготуйте підкладкову тканина - це може бути бавовняний трикотаж відповідного кольору або основна тканина сукні. Дуже добре підходить клейова тканина, вона максимально міцно зафіксує положення чашок. Виріжте деталі підкладки ліфа по тим же викрійками, що і верх. Саме до цієї підкладці будуть пришиті чашечки зсередини.
2
Прикладіть чашечки до внутрішньої частини ліфа підкладки і зробіть позначки там, де повинні знаходитися куточки, виміряйте симетричність розташування. Використовуйте тільки крейда або розчинний олівець, врахуйте, що простий олівець може не відпираються від білих тканин.
3
Приколіть чашечки за допомогою шпильок. Щоб чашечки сиділи правильно, покладіть всередину яблука або лимони відповідного розміру.
4
Якщо є можливість, відразу прикладіть ліф до грудей і перевірте правильність розташування, відстань між ними, свободу руху.
5
Приметайте деталі вручну до припуску на шви по нижньому і верхньому краю. Не забудьте закріпити кінчики.
6
Пришийте широким зигзагом чашечки до підкладці. Щоб шов вийшов рівним, шийте з боку тканини, визначаючи край чашечок на дотик і по намітки.
7
Приміряйте вийшла деталь. Якщо тканина підкладки сильно розтягується, зробіть перемичку між чашечками. Для цього візьміть еластичну гумку або смужку мережива, відміряйте необхідну довжину закріпіть на обох чашках.
8
У випадку, якщо модель сукні занадто вільна, і чашечки вільно «ходять», закріпіть їх додатково ззаду, як бюстгальтер. З гумки або еластичної тканини виріжте смуги потрібної довжини, на кінці пришийте кілька гачків. У цьому випадку деталь підкладки повинна дозволяти вільно застібати застібку ззаду, тому її можна пришити, наприклад, тільки по верху.
9
Підкладку пришивайте до сукні або блузі звичайним способом, до проймі, горловині та іншим стандартним швах. Чашечки при цьому виявляться зсередини і будуть зовсім не видно.