Як в Bios виставити першочергову завантаження.

Вибір основної операційної системи, під управлінням якої працюватиме комп'ютер, здійснюється допоміжної системою. Вона починає працювати відразу після натискання кнопки включення і називається BIOS, що розшифровується як «базова система введення/виведення». Користувач комп'ютера може вплинути на вибір основної системи, виставивши в настойках BIOS пріоритет одного з носіїв.
Інструкція
1
Оскільки BIOS працює тільки на початку процедури включення комп'ютера, щоб потрапити в її панель налаштувань потрібно дати команду на пере завантаження . Зробити це в ОС Windows дуже просто, можна навіть не користуватися мишкою: натисніть клавішу Win, потім двічі натисніть на кнопку зі стрілкою вправо, а потім натисніть клавішу з літерою «П».
2
Не пропустіть момент подачі команди на вхід в панель управління BIOS - він настане після того, як базова система переконається, що необхідні для роботи пристрою підключені і працюють задовільно. Про те, що процедура перевірки закінчена, BIOS повідомить, моргнувши усіма індикаторами клавіатури - NumLock, CapsLock, ScrollLock - і показавши в лівому нижньому кутку запрошення натиснути одну з клавіш для входу в панель налаштувань. Це запрошення завжди видається англійською мовою, а клавішею найчастіше виявляється Delete або F2 - це залежить від версії використовуваної BIOS. Натисніть потрібну кнопку в потрібний момент, і базова система відобразить список розділів панелі настройок.
3
Перейдіть в розділ, що містить установки черговості опитування накопичувачів. Його назва теж залежить від використовуваної версії BIOS - найбільш ймовірно, що у вашому комп'ютері ця секція буде називатися Boot або Advanced BIOS Features.
4
Знайдіть рядки, що визначають черговість опитування пристроїв. Зазвичай їх чотири і сформульована кожна приблизно так: First Boot Device, Second Boot Device і т.д. Іноді, щоб дістатися до цих установок, треба перейти до підрозділу з назвою Boot Sequence.
5
У першій з цих рядків встановіть значення, відповідне пристрою, який ви хочете зробити пріоритетним. Зміна значень в панелі налаштувань здійснюється за допомогою клавіш Page Up і Page Down або кнопок зі знаками «плюс» і «мінус».
6
Збережіть зроблені зміни і вийдіть з панелі BIOS. У більшості версій це можна зробити натисканням клавіші Esc. За цією командою базова система сама ставить запитання, чи слід зберігати зміни - виберіть позитивну відповідь.