Як може проявитися вітрянка у дорослої.

Вітрянка у дорослих виникає досить рідко, в тих випадках, якщо вони не хворіли на неї в дитинстві і не мають довічного імунітету до цієї хвороби. Дорослі люди набагато важче переносять вітряну віспу, ніж діти.
Інструкція
1
Тривалість інкубаційного періоду становить 11 - 21 день. Ще перед першими висипаннями виражені общеінфекціонние симптоми - слабкість, субфебрильна температура, головний біль, ломота в суглобах.
2
Через кілька годин починається період висипань - з'являються перші рожеві плями на шкірі. Висип може проявлятися дуже рясно. Вона починається з голови, переходячи на все тіло. Водянисті пухирці лопаються, швидко сохнуть і відпадають. На їх місці виникають вологі ранки. З'являється дуже сильний свербіж. Розчісувати і мочити ці ранки не можна, щоб не занести інфекцію і не допустити довічних шрамів. Висип виникає також на слизових оболонках дихальних шляхів і статевих органах.
3
Висипання спостерігаються хвилеподібно, загальною тривалістю до 8-10 днів. Температура тіла може підніматися в цей період до 39-40 градусів. Спостерігаються яскраво виражені симптоми інтоксикації - слабкість, нудота, болі в суглобах.
4
Вітрянка у дорослих часто дає ускладнення. Якщо імунна захист слабка, можливий розвиток абсцесів, флегмони, аж до сепсіса.Наблюдаются герпетичні ураження органів дихання - ларингіт, трахеїт, пневмонія з дихальною недостатністю. Може страждати печінка, кістково-м'язова система. Часто хвороба дає ускладнення у вигляді енцефалітів, менінгітів, полирадикулоневритов, набряку та формування кіст в головному мозку. Трапляється ураження серця і судин.
5
Дуже небезпечна вітрянка для вагітних, оскільки вірус переходить до дитини, що може привести до розвитку очних дефектів, пневмонії та інших проблем. У вкрай рідкісних випадках вітряна віспа може бути причиною передчасних пологів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DlwbWSYevBY