Як на сторінку вставити фото.

Щоб прикрасити свою сторінку на сайті «ВКонтакте» або привітати всіх своїх друзів яскравою листівкою (яку вони обов'язково побачать у новинах), потрібно вставити на свою стіну картинку. Зробити це можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет, наявність реєстрації на сайті «ВКонтакте».
Інструкція
1
Якщо картинка, яку ви хочете розмістити на стіні, вже завантажена в один з ваших альбомів, то помістити її на стіну не складе труднощів. Зайдіть на свою сторінку сайту «ВКонтакте». Потім знайдіть на своїй стіні віконце, в якому написано «Що у Вас нового?». Клацніть по ньому лівою кнопкою мишки один раз. Після цього віконце стане більше, напис пропаде, а в правому нижньому кутку з'явиться кнопка «Прикріпити». Клацніть по ній лівою кнопкою мишки один раз і із списку виберіть позицію «Фотографію». Натисніть на неї один раз лівою кнопкою мишки.
2
У віконці ви побачите останні знімки, які завантажували в свої альбоми. Виберіть потрібне зображення простим прокручуванням коліщатка мишки вгору або вниз. Якщо потрібної картинки немає, пошукайте її на наступній сторінці. Для цього знайдіть у правому верхньому або нижньому куті вікна цифри і натискайте кожну по черзі, переглядаючи відкрилася сторіночку з фотографіями.
3
Клацніть по знайденому зображенню один раз, і вікно відразу ж закриється, а знімок виявиться в зменшеному вигляді на вашій стіні. Далі натисніть на кнопку «Відправити». Знімок через кілька секунд буде вставлений на стіну.
4
Якщо потрібне вам зображення знаходиться на комп'ютері, то виконуйте практично ті ж дії. Клацайте по напису «Що у Вас нового?», Потім - «Прикріпити» і «Фотографію». Далі в віконці у верхній частині поруч з написом «Завантажити нову фотографію» натисніть кнопку «Обзор», і перед вами з'явиться нове вікно, в якому відіб'ються всі папки, розміщені на вашому комп'ютері. Знайдіть потрібне зображення, клацніть по ньому один раз лівою кнопкою мишки, а потім клацніть по кнопці «Відкрити», розташованої в правому нижньому кутку цього вікна.
5
Через кілька секунд зображення в зменшеному вигляді опиниться в рядку вашої сторінки. Після цього натисніть «Відправити», і ваша стіна буде прикрашена черговим знімком.