Як знайти майстра для обробки квартири.

Хороший майстер - на вагу золота. Після його роботи хочеться радіти, і немає відчуття, що гроші викинуті на вітер. Але як знайти такого майстра для обробки квартири ? На що звернути увагу при виборі, і чи завжди «дорого» - синонім «добре»?
Інструкція
1
Визначте, яку суму ви готові віддати за обробку.
2
Запитайте у знайомих, друзів, колег, чи знають вони гарного майстра , знайдіть оголошення в газетах або в інтернеті.
3
Дізнайтеся якомога більше про знайдений майстра: як давно він працює, чи може показати приклади ремонтів, які він робив, контакти його попередніх замовників, що про нього думають його колеги.
4
Запросіть кількох відповідних вам за ціною та іншими параметрами (досвіду роботи і так далі) майстрів оцінити обсяги та вартість робіт, але кожного - в різний час. Послухайте, що вони скажуть.
5
Виберіть того, який запропонував найвигіднішу співвідношення «ціна-репутація».
6
Послуги майстрів з будівельної фірми можуть коштувати дорожче, тому що їй потрібно оплачувати офіс, податки, роботу своїх менеджерів і тому подібні ніяк до вас не відносяться витрати. Найняти приватного майстра з цієї точки зору обійдеться дешевше, і тут треба уважно дивитися, кого ви наймаєте. Є кілька ознак професіонала, крім відгуків задоволених клієнтів: - хороший майстер не попросить ціну меншу, ніж середня ціна за подібну роботу по місту; - фахівець не назве ціну, поки не побачить своїми очима, що йому доведеться робити; - у професіонала є свої інструменти - дриль, кусачки і всі інші необхідні речі, тому вас має насторожити, якщо він домовляється з вами про ваші інструментах; - хороший майстер повинен бути пунктуальним, тому якщо він запізнився на зустріч зі складання договору, може запізнитися і зі здачею робіт з оздоблення.
7
Думка колег - додатковий фактор, а найголовніший, мабуть - це зроблені роботи. Тому, щоб знайти майстра для обробки квартири і залишитися ним задоволеним, важливо побачити ці попередні роботи і поговорити з власниками даних квартир або будинків.