Як накачати матрац. накачати іматрац повітрям.

Важко переоцінити таку зручну річ, як надувний матрац . Це і відпочинок на природі, і влітку на пляжі, і вихід з положення, коли приїжджають численні родичі, а також просто знахідка для малогабаритних квартир. Ну а щоб такий матрац довго прослужив вам без проблем, треба всього лише дотримуватися деяких правил при його накачуванні.
Інструкція
1
Постарайтеся придбати електричний насос тієї ж фірми, що і матрац . Це дуже зручний варіант, оскільки дозволяє як накачати матрац , так і здути за лічені хвилини. При цьому в комплект часто входять також насадки-перехідники, які підходять під всі надувні вироби цієї ж торгової марки.
2
Ніколи не перекачує матрац , тобто не наповнюйте його до дерев'яно-пружного стану. При наявності вбудованого в нього електронасоса перед експлуатацією скиньте трохи тиск. Перед вимиканням переконайтеся, що наповнення матрац а повітрям закінчено.
3
Якщо матрац не має вбудованого, то накачати його можна окремо придбаним насосом або входить в комплект і працюючим від мережі, а також ножним, електричним, працюючим навіть від автомобільного «прикурювача» насосом або, в крайньому випадку, велосипедним. Завжди контролюйте ступінь накачування матрац а на дотик. Чим більше вага людини, яка буде спати на ньому, тим менше накачуйте ваш матрац . Для оптимального використання наповнюйте його повітрям тільки на 80-85%. Для запобігання розриву не використовуйте для накачування автомобільний компресор або який-небудь інший насос високого тиску.
4
Перш ніж розкласти матрац на підлозі або в наметі, щоб накачати його, перевірте, щоб поверхня була рівною і не містила ніяких гострих предметів. Ні в якому разі не розкладайте матрац поблизу відкритого вогню або дуже близько до обігрівача. Накачуйте матрац поки на ньому не зникнуть складки, і він не стане пружним на дотик. Перекачування чревато того, що через клапан постійно буде виходити повітря, так як клапани забезпечені регулюючою функцією. У будь-якому випадку надувні матрац и вимагається періодично підкачувати.
Корисна порада
Не стійте на матраці і не спирайтеся на нього тільки однією ногою або коліном і тим більше не стрибайте на нього, тому що через нерівномірного розподілу тиску може відбутися пошкодження його внутрішніх перегородок.