Як краще утеплити квартиру.

Щоб не замерзнути у своїй квартирі взимку, необхідно готуватися до холодів заздалегідь. Адже так хочеться жити в теплій і затишній квартирі, а не кутатися в теплий одяг і вовняні шкарпетки. У панельних будинках стіни мають властивість промерзати наскрізь, тому потрібно подумати про утеплення стін і ремонті квартири.
Вам знадобиться
  • - трубчасті профілі;
  • - повсть;
  • - піноматеріал;
  • - алюмінієва фольга;
  • - «тепла підлога» ;
  • - екструдований пінополістирол;
  • - оцинкований профіль або дерев'яні бруски.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до утеплення квартири, необхідно зрозуміти, через які об'єкти приміщення відбуваються тепловтрати. До них відносяться: дверні та віконні комплекси, балкони та лоджії, стіни, підлоги. Починати роботи з утеплення рекомендується саме звідси. Відремонтуйте вікна і загерметизуйте скла по периметру. Заскліть балкон з метою його утеплення.
2
Якщо є така можливість - поставте склопакети. Якщо ви не маєте коштів для встановлення сучасних пластикових конструкцій, можна скористатися відмінним способом утеплення вікон за допомогою трубчастих профілів. Він має масу достоїнств: міцно приклеюється до однієї зі сторін рами, непомітний, вікно може вільно відкриватися і закриватися, служать близько п'яти років. Так як профіль надійно клеїться при температурі не нижче +5 градусів, намагайтеся зробити це ще на початку осені.
3
Вхідні двері ні в якому разі не повинна пропускати холодне повітря в квартиру . Відмінне рішення для утеплення вашого житла - установка других дверей або заміна першої на більш якісну. Можна оббити двері по периметру смугою повсті. Якщо знизу є невелика щілина, яка пропускає холод, закріпіть стрічку з пеноматериала з клейовий прошарком.
4
Не забувайте про якість роботи опалювальної системи квартири. Для підвищення ефективності замініть старі батареї новими радіаторами. При неможливості заміни системи опалення приведіть в порядок наявні радіатори. Для початку вимийте їх і зніміть множинні шари фарби, пофарбуйте спеціальною фарбою для батарей. Прокладіть за батареї алюмінієву фольгу, це поліпшить тепловіддачу радіатора.
5
Відмінне рішення для утеплення квартири - установка теплої підлоги. Єдиний мінус цього способу - дорожнеча, і не тільки в придбанні та установки теплих підлог, але і в подальшій оплаті електрики. Перед установкою системи утеплення підлог переконайтеся в тому, що проводка зможе витримати високу напругу, так як один квадратний метр теплої підлоги споживає 100 Вт енергії. Можна застелити підлогу ковроліном з ворсом, він захистить ваші ноги від холоду.
6
Для утеплення стін квартири використовуйте найбільш якісний матеріал - екструдований пінополістирол, він є пароізолятором і не вбирає вологу. Установка утеплювача ведеться в попередньо встановлений несучий каркас, зроблений з оцинкованого профілю або дерев'яних брусків. Потім встановіть додатковий каркас для створення своєрідного повітряного зазору між пароізоляцією і внутрішньою обробкою. Це дозволить уникнути зволоження матеріалів всередині каркаса.