Як можна підключити жорсткий диск від комп'ютера до ноутбука. Як під'єднатися до вінчестера ноутбука.

Користувач персонального комп'ютера так чи інакше стикається з різними складними ситуаціями, пов'язаними з підключенням зовнішніх пристроїв. Одна з найбільш складних завдань - підключення жорсткого диска від комп'ютера до ноутбуку , рішення якої насправді не займе більше 15 хвилин.
Вам знадобиться
  • - ноутбук;
  • - жорсткий диск;
  • - USB-контейнер.
Інструкція
1
Як приклад розглядатиметься стандартний SATA-диск, оскільки IDE-диски вже йдуть з ринку сучасних технологій, хоча на поточний момент є універсальні засоби для підключення дисків обох типів. Підключення жорсткого диска до ноутбуку здійснюється за допомогою USB-контейнера.
2
Перш за все вам необхідно розкрити контейнер і вкласти в нього потрібний жорсткий диск (не забувайте про різні розмірах контейнерів і носіїв - 2,5 і 3,5). Потім проводиться з'єднання інтерфейсу контейнера з вінчестером, а після цього і з переносним комп'ютером. Наявність нового інтерфейсу USB 3.0 дозволить значно збільшити швидкість передачі файлів між пристроями.
3
Залежно від типу контейнера зробіть відповідне підключення живлення. Тепер необхідно включити сам ноутбук або нетбук. Після завантаження операційної системи жорсткий диск повинен автоматично визначитися і з'явитися в «Провіднику Windows». Якщо цього не сталося, зробіть установку спеціальних драйверів з диска, який йшов в комплекті з контейнером. В деяких випадках потрібно підключатися до мережі інтернет, наприклад, коли поточний драйвер застарів і вийшла його нова версія.
4
Іноді можна зіткнутися з такою проблемою: після завантаження системи-диск не з'явився в «Провіднику Windows», але його іконка є в апплете «Диспетчер пристроїв». Рішенням цієї проблеми буде зміна пріоритетів подключаемого диска, т.к. поточний диск (в ноутбуці) і зовнішній мають одну опцію «Первинного диска».
5
Перезавантажте ноутбук. Під час зчитування інформації про пристрої натисніть клавішу Delete, F2 або іншу, яка активує завантаження меню BIOS SETUP. Перейдіть в розділ Boot, виберіть новий носій і поставте позначку навпроти пункту Secondary Master.
6
Натисніть F10 для збереження налаштувань і перезавантаження комп'ютера . Після появи екрана привітання запустите «Мій комп'ютер» і дочекайтеся появи нового носія. Швидше за все, система після його установки запросить ще одну перезавантаження. Залишилося виконати цю дію і користуватися додатковим вільним дисковим простором.