Як на комп'ютері відтворити диск караоке.

Останнім часом системи «Караоке» користуються особливим попитом, тому все частіше в інтернеті можна зустріти різні збірники. Як правило, вони призначені для відтворення в DVD-плеєрах, але є винятки у вигляді варіанту для ПК.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою операційною системою;
  • - диск-караоке;
  • - набір кодеків.
Інструкція
1
Для відтворення дисків з караоке-синглами необхідно встановити набір кодеків. Вам необхідно здійснювати підтримку як аудіо, так і відео. Тому рекомендується встановлювати максимальний набір кодеків, щоб бути впевненим у коректному відтворенні диска.
2
Найбільш популярними, а, отже, і самими часто використовуваними вважається пакет кодеків K-Lite Codec Pack. Це програмне забезпечення знаходиться у вільному доступі, тому ви легко можете завантажити з офіційного сайту. Для цього клацніть мишею по посиланню, розташованої нижче.
3
На завантажившись сторінці виберіть будь-який тип пакету і натисніть кнопку Download навпроти обраної опції. Рекомендується використовувати пакети Standart або Full. Останній пакет має сенс використовувати при нестачі кодеків для відтворення вашого диска.
4
У вікні вибору дії відзначте пункт «Зберегти файл» і вкажіть розташування, наприклад, папку з установочними файлами ваших програм (D: Soft). Після завантаження програми запустіть його. Дотримуючись порад майстра по установці можна завершити дану операцію за пару хвилин. Особливий акцент варто зробити на виборі складових, які будуть копіюватися на ваш системний диск. Бажано вибрати пункт Lots Of Stuff.
5
Після завершення інсталяції кодеків необхідно перезавантажити комп'ютер. Вважається, що ця процедура не потрібна, однак більш старі системи застосовують зміни саме таким чином. Після появи екрана привітання можна приступати до відтворення диска з караоке-синглами.
6
Відкрийте лоток приводу, натиснувши відповідну кнопку на передній панелі. Вставте диск і акуратно засуньте лоток. У який з'явився на екрані меню (за умови включеній опції «Автозапуск дисків ») виберіть потрібну пісню, гортаючи загальний список.