Як намалювати ромашку олівцем поетапно. намалювати ангела олівцем Поетан.

Ромашка - це найпростіший квітка для малювання, який зможуть зобразити навіть діти. Орнаментом з ромашок можна прикрасити листівку, рамочку для малюнка або створити натюрморт з цими милими квітами.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик.
Інструкція
1
Приготуйте матеріали, які знадобляться для роботи. Розташуйте аркуш паперу (заготовку листівки, готовий малюнок) вертикально або горизонтально. За допомогою простого олівця почніть виконувати роботу.
2
Малювати ромашку почніть з вічка (серцевини). Зобразіть на папері невеликий гурток - цього буде достатньо. Якщо ви малюєте квітка в перспективі, то вічко потрібно буде намітити у вигляді витягнутого по горизонталі овалу.
3
Далі зобразите пелюстки. Якщо вічко намальований прямо (у вигляді кола), то пелюстки розташовуйте також по колу, починаючи малювати від серцевини квітки. Позначте їх у вигляді витягнутих овалів. Довжина кожної пелюстки повинна бути як мінімум в півтора рази більше, ніж діаметр серцевини. Потім кожна пелюстка трохи звузьте біля основи, «відрізавши» злегка краю овалу. Кінець пелюстки акуратно закруглите або навпаки, зробіть трохи гострим. Якщо ви малюєте ромашку в перспективі, то ближні до вас пелюстки будуть набагато ширше, ніж далекі.
4
За допомогою ластику зітріть непотрібні лінії. Позначте стебло ромашки. В основному, він буває прямий або злегка вигнутий, але ні в якому разі не хвилястий. Стебло починайте малювати від квітки, поступово відводячи лінію вниз. Товщина його не повинна бути занадто великою.
5
Намалюйте листя квітки. Спочатку намітьте їх у вигляді невеликих овалів (довжина пелюстки трохи більше довжини пелюстки), а потім уточніть малюнок. Підстава листка звузьте, а його кінець злегка загострите або зробіть на ньому кілька маленьких зубчиків. Ластиком видаліть зайві лінії. Кількість листя на одному стеблинці може бути невеликим - наприклад від одного до чотирьох.
6
Проведіть тоненькі жилки по довжині кожної пелюстки. На листках позначте спочатку одну центральну жилку (за його довжині), а потім намітьте кілька відгалужуються. На вічко ромашки можете нанести легку сіточку з перехресних лінії (решеточку).
7
Залежно від характеру малюнка продовжите композицію. Намалюйте кілька ромашок в вазочці або продовжите орнамент листівки, зображуючи квіти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E6nbrurq2x4