Як поставити лапки.

Незважаючи на свою простоту, лапки дуже потрібні в російській мові. Ми ставимо їх при виділенні прямої мови, цитат, слів, уживаних у переносному значенні, назв літературних, музичних художніх творів і т.п.
Інструкція
1
Існують декілька правил, за якими ми розставляємо лапки при листі. Запам'ятати їх нескладно. Головне - зрозуміти, для чого ми ставимо лапки в тому чи іншому случае.В лапки , як правило, ми укладаємо фразу, яку хочемо виділити з якихось причин. Розділовий знак не може "розривати" лапки і фразу - в даному випадку це єдине ціле.
2
запитання й оклику ми ставимо перед лапками тільки в тому випадку, якщо вони відносяться до тих слів, які укладені в лапки .Наприклад, якщо ми використовуємо при листі фразу "А судді хто? ", то повинні будемо поставити знак питання всередині лапок.
3
А якщо знаки ставляться за змістом до всього речення (і до слів, укладеним в лапки ), то знак, знак питання і три крапки ставляться після кавичек.Напрімер: Ми підемо дивитися фільм " Сутінки "?
4
В цьому випадку, якщо перед закриваючими лапками стоїть запитальний або знак оклику, потрібно уважно прочитати текст і вирішити, яку роль грає в лапках фраза в реченні, чи потрібна після неї пауза.
5
Звертайте увагу на знаки пунктуації, які стоять до і після лапок. Однакові знаки після лапок не повторюються. А ось неоднакові, залежно від контексту, ставляться і перед лапками, і після них. "Якщо перед закриваючими лапками стоїть запитальний або знак оклику, то той же самий знак не повторюється після лапок; неоднакові ж знаки, якщо вони потрібні за умовами контексту, ставляться перед закриваючими лапками і після них ".Якщо йдеться про висловлення" Вперед, в атаку! ", то знак оклику після лапок ставити не потрібно. Але якщо пропозиція виглядає так: "Він дійсно сказав" Вперед, в атаку! "?, Знак питання потрібно буде поставити після лапок.
6
Не потрібно опускати кому перед відкривають лапками. Але якщо словосполучення чи речення, яке укладено в лапки , повинно закінчуватися комою, а текст після нього триває - кому ставити не следует.Напрімер, "Але прийшов час, коли« старий, одержимий малюнком »вже не міг тримати кисть "," Згадайте, «як хороші, як ще були троянди».
Зверніть увагу
Вчені вважають, що лапки ввів в російську мову Н.М. Карамзін. Просхожденіе слова "лапки" не до кінця ясно.По однією з версій, воно утворено від дієслова "кавикать" - "шкутильгати". В російській мові слово "кавиш" і "Кавка" (каченя, жаба) могли послужити основою слову "лапки"
Лапки - це парні знаки пунктуації, використовувані в текстах самого різного призначення. Існує кілька варіантів накреслення лапок, які відповідно до вимог різних стандартів і технічних завдань повинні застосовуватися в суворо обумовлених випадках. Лапки-ялиночки за замовчуванням використовуються текстовим процесором Word при натисканні клавіш shift + 2 в російській розкладці клавіатури. Якщо цей варіант ви чомусь не можете використовувати - це не дуже страшно, так як існують і інші способи.
Інструкція
1
Натисніть спочатку клавіші ctrl + «е», а потім поєднання shift + 6, щоб вставити в текст документа відкриває лапки в текстовому процесорі Microsoft Office Word. Для вставки закриває лапки такого ж типу після натискання поєднання ctrl + «е» використовуйте поєднання shift + «ю».
2
Інший спосіб вставки таких лапок в Microsoft Word полягає у використанні спеціальної команди, яка дозволяє перетворювати коди символів у відповідні їм значки. Ця команда викликається натисканням клавіш ctrl + x (це латинська літера). Щоб вставити в текст відкриває лапки введіть Юникод-значення 00AB (букви тут латинські), а потім натисніть сполучення ctrl + x. Word прибере з тексту введені вами 4 літери, а замість них помістить одну відкриває лапки. Для розміщення в тексті аналогічної закриває лапки використовуйте таку ж послідовність операцій з кодом 00BB.
3
Використовуйте ASCII-коди лапок-ялинок в способі, який діє не тільки в Microsoft Word, але і в інших програмах. Натисніть клавішу alt і, не відпускаючи її, наберіть на додатковій (цифровий) клавіатурі чотиризначний ASCII-код потрібного символу. Для вставки відкриваючої лапки використовуйте код 0171, а закриває лапки відповідає код 0187.
4
При необхідності помістити такі лапки у вихідний код HTML-документа можна використовувати «символьні примітиви» цієї мови - послідовність символів & laquo; відображає в сторінці відкриває лапки, а послідовність & raquo; - Закриває. Крім того, тут теж можна використовувати ASCII-коди і замінити & laquo; на «, а & raquo; - На ».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=X749ls_m344