Як назвати йорка. Як назвати собаку хлопчика йорка.

Йорків вибирають за їх вибухову веселість, сміливість, красу, і за те, що вони дуже мобільні: собак можна всюди носити з собою, купувати їм гарні костюмчики і чудові ошийники. Природно, що й ім'я у йорка має бути відповідне.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - каталог кличок для собак;
  • - метрика цуценя.
Інструкція
1
Правила, встановлені Російської Кінологічної Федерацією (РКФ), свідчать, що цуценя, що має родовід, повинен носити кличку, яка підтверджує його походження. Тому в ім'я цуценя, а точніше - в його прізвище, додається назва того розплідника, де відбувається розведення і продаж цієї породи. Прізвище песика не повинна бути довше 15 букв.
2
Врахуйте, що заводчиками ведеться суворий облік всіх цуценят, народжених в їх розпліднику (включаючи і послід). Поноси позначаються літерами алфавіту. Всі клички собак і послід реєструються в РКФ в обов'язковому порядку. Їм відводиться певна буква алфавіту, повторне використання якої можливо тільки після закінчення п'ятнадцяти років. Таким чином, ім'я вашої собаки повинно починатися з літери, зазначеної в книзі реєстрацій.
3
Якщо ви придбали йоркширського тер'єра в клубі, у нього не буде якоїсь прізвища. Вам видадуть метрику і запропонують на вибір кличку для цуценяти, що починається на певну букву, прописану в книзі реєстрацій.
4
Існує думка, що собаки самі можуть вибирати собі ім'я. Щоб перевірити це твердження, дайте своєму йорку кілька кличок і поспостерігайте, на яку з них він буде відгукуватися.
5
Можна дати ім'я собаці, виходячи з її зовнішніх особливостей (подібності з ким або чим-небудь, наявності якихось особливих відмітин в розфарбуванні і т.п.)
6
Не давайте важкі для, що складаються з декількох слів прізвиська. Клички для дівчаток повинні відрізнятися ніжністю і мелодійністю, а для хлопчиків - задерикуватістю і грайливістю.
7
Не називайте цуценят людськими іменами. Деякі не володіють достатнім почуттям гумору, щоб спокійно відреагувати на подібне схожість, в результаті ви можете потрапити в досить неприємну ситуацію.
8
В інтернеті існують сайти з каталогами імен для собак, найчастіше вони розсортовані на клички для дівчаток і хлопчиків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q3NMTpRzT1o