Як наклеїти на акваріум плівку.

Оригінально виглядає акваріум з затемненій задньої стороною. По-перше, на темному фоні краще проглядаються дивовижні мешканці підводного світу. По-друге, сам по собі акваріум виглядає більш естетично. Домогтися такого ефекту можна шляхом наклеювання плівки на задню стінку штучної водойми.
Вам знадобиться
  • - вінілова плівка;
  • - ножиці;
  • - лінійка;
  • - олівець;
  • - вода;
  • - дрантя;
  • - розпилювач;
  • - шампунь або рідке мило;
  • - пластикова картка.
Інструкція
1
Підготуйте акваріум : якщо він вже використовувався, злийте воду. Потім виміряйте задню стінку акваріум а і перенесіть отримані розміри на оборотну сторону вінілової самоклеющейся плівки (її іноді ще називають оракаловой плівкою або просто оракалом). Після цього виріжте плівку по намічених контурах.
2
Вінілову плівку наклеюють на зовнішню сторону акваріум а. Але перш ніж її наклеїти, оракал рекомендується зменшити з двох сторін на три міліметри.
3
Вимийте і насухо витріть зовнішню сторону задньої стінки акваріум а. Наберіть в розпилювач мильну воду (використовувати можна рідке мило або шампунь) і струсіть його кілька разів. Після цього рясно розпорошите розчин по всій підготовлюваної поверхні.
4
Акуратно зніміть захисний шар з вінілової самоклеющейся плівки і прикладіть оракал до зовнішньої сторони задньої стінки штучної водойми. Якщо раптом з першого разу не вийшло рівно докласти самоклейну плівку, повторіть спробу (це можливо якраз завдяки тому, що поверхня змочена мильним розчином).
5
Щойно вирівняєте верхній край приклеюваної вінілової плівки, буде потрібна допомога (одному з виконанням наступних операцій не впоратися). Відтягніть низ самоклеющейся плівки, не даючи їй приклеїтися. В цей час ваш напарник за допомогою пластикової картки повинен рівномірно пригладжувати плівку, виганяючи з-під неї надлишки води і повітря.
6
Не бійтеся натискати на карту: вона не подряпає вінілову плівку. Плавними рухами виганяйте повітря і воду від центру до країв, зверху вниз. В цілому вся процедура обклеювання акваріум а займе від п'яти до десяти хвилин.
Зверніть увагу
Не помиліться в розмірах, оскільки доведеться або доточувати шматочки самоклеющейся плівки, або вирізати новий шматок.
Корисна порада
Створити темний задній фон можна, встановивши за акваріумом чорну ширму або закрасивши зовнішню сторону задньої стінки штучної водойми.