Як намалювати Каспера.

Каспер - це веселе, дружелюбне привид, герой мультиплікаційного серіалу. Цей добрий, позитивний герой дуже популярний серед людей різних вікових категорій.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, олівець, ластик
Інструкція
1
Візьміть простий олівець і намалюйте коло у верхній частині аркуша паперу. В майбутньому він стане головою привиди. Нижче намалюйте коло діаметром трохи менше попереднього. Розташуйте його злегка по діагоналі, тоді буде відчуття, що Каспер летить. Друга окружність буде тулубом знаменитого мультгероя. Від нього вам потрібно намалювати плавну ліню, яку потім ви перетворите в хвіст, а також лінії з боків, які послужать руками Каспера . На їх кінцях намалюйте кульки - кисті персонажа. Малюйте м'якими лініями, зараз ви створюєте допоміжні лінії, надалі вам необхідно буде їх стерти ластиком.
2
Прорисуйте особа. У Каспера великі добрі очі. Зобразіть їх у вигляді двох овалів. Крім того, намалюйте пухкі щічки привиди і шию, яка з'єднує коло голова і коло тулуба. Далі зобразите зіниці, підняті вгору округлені брови, малнькій ніс ґудзичком, рот, розтягнутий в добродушною усмішці. За рахунок щік голова привиди по формі почне нагадувати яйце. Додайте трохи об'єму рукам Каспера . Прорисуйте дитячі пухкі пальчики і долоньки, зітріть допоміжні лінії. Зробіть об'ємним хвіст персонажа.
3
Простежте за тим, щоб хвіст привиди плавно утворювався від його тулуба. У всьому образі героя повинні використовуватися переважно м'які, округлі лінії. Коли ви зітрете все зайве, обведіть контур героя більш чіткими лініями. Якщо захочете розфарбувати привид, використовуйте світло-блакитний відтінок, адже цей привид, він напівпрозорий.
4
Створіть фон вашого малюнку, щоб привид не висіла в вакуумі. Каспер може перебувати в старовинному замку. Намалюйте прості в зображенні предмети інтер'єру. Додайте стіни, стелю та підлогу. Використовуйте темні кольори, адже Каспер - нічний житель, а значить, з'являється в слабоосвещенних приміщеннях.