Як залучити абітурієнтів.

Щоб абітурієнти обрали саме ваше вищий навчальний заклад, потрібно вигідно представити себе і виділитися серед величезної кількості подібних установ. Подумайте, які люди складають вашу цільову аудиторію, і складіть підходящу пропозицію.
Інструкція
1
Зацікавте абітурієнтів можливістю працевлаштування після закінчення вашого вищого навчального закладу. Цей нюанс може стати вирішальним фактором, що визначає вибір людини. Робіть акцент на перспективи і привернете велика кількість вступників.
2
Врахуйте той факт, що для багатьох людей важливу роль при виборі місця отримання освіти відіграє його престижність. Подбайте про те, щоб у вашого закладу була кришталево чиста, бездоганна репутація. Якщо ваші студенти та випускники роблять великі успіхи в різних сферах діяльності, беруть участь у міських, а може навіть районних конкурсах, заходах масштабу країни, відрізняються на них і беруть призові місця, шанси, що абітурієнти виберуть саме ваш інститут чи університет, будуть вищі, ніж в конкуруючих закладів.
3
Організуйте захід, в ході якого майбутні студенти зможуть побувати у вашому закладі, отримати більше інформації, познайомиться з майбутніми викладачами. Все це дуже благотворно позначиться на іміджі вашого інституту. Навіть якщо хтось із абітурієнтів згодом вибере інший заклад для отримання освіти, є ймовірність, що у нього залишиться сприятливе враження від відвідування вашого закладу. Така людина цілком може порекомендувати вас своїм друзям або знайомим.
4
Розгорніть масштабну рекламну акцію. Щоб про вас знали, а ваш інститут чи університет був на слуху, організуйте зовнішню рекламу. Це можуть бути рекламні щити, білборди, розтяжки. Реклама по телебаченню - теж хороший варіант. Бажано створити хоча б один ролик. В крайньому випадку пустити рекламну рядок у пікові години перегляду. Прорекламувати свій інститут можна і в інтернеті, і в спеціалізованих періодичних виданнях. Можна організувати роздачу рекламних листівок промоутерами на вулицях вашого міста.