Як вишивати на футболці. Як вишити малюнок на футболці.

Футболка вважається практичною річчю на кожен день. Додавши до неї вишивку, ви можете зробити не просто оригінальний і неповторний предмет одягу, але і перевести його з повсякденного розряду в святковий. Така обробка також допоможе реанімувати трохи зіпсовану річ, замаскувавши плямочка або невелику дірочку.
Вам знадобиться
  • - однотонна футболка;
  • - нитки;
  • - голки для вишивання;
  • - олівець, маркер по тканині або мілкий;
  • - ущільнювач;
  • - водорозчинна або накладна канва;
  • - копіювальний папір;
  • - вихідне зображення;
  • - фурнітура для додаткової обробки.
Інструкція
1
Для вишивки придбайте однотонну футболку. Перевірте, линяє чи вона. Для цього не обов'язково прати всю футболку, просто змочіть в мильному розчині невеликий шматочок тканини (краще взяти той, який додається до речі). Прикладіть його до тканини білого кольору. Якщо слідів не залишилося, сміливо використовуйте цю футболку як основу для вишивки.
2
Пропрасуйте річ гарячою праскою з виворітного і лицьової сторони. Визначте місце, де ви хочете розташувати вишивку. Найчастіше використовують правий або лівий верхній кут спереду. Але ваша вишивка може розташовуватися там, де необхідно (по центру, знизу, на рукаві і пр.).
3
Виберіть зображення, яким хочете прикрасити футболку. Маленькій дитині підійдуть різні персонажі з мультиків; діти постарше із задоволенням носитимуть футболку з назвою улюбленої комп'ютерної гри або смішний фразою. Вишиті висловлювання і афоризми підійдуть і дорослим. Також можете подивитися зображення охоронних орнаментів.
4
Визначте спосіб вишивання. На футболці буде добре виглядати як вишивка хрестом, так і вишивка гладдю. Можете додати різну фурнітуру (камінці, стрази та пр.) Для додання вашій роботі оригінальності. Особливо це сподобається маленьким дітям (наприклад, якщо у вишитого єдинорога будуть очі-стрази).
5
Прикладіть до футболці копіювальний папір. На неї накладіть картинку з вихідним зображенням. Акуратно обведіть контури фігури, необхідні елементи фону. Якщо ви вирішили вишивати технікою «хрест», переведіть картинку на спеціальну канву.
6
На виворітну сторону футболки, в тому місці, де розташовується картинка, приклейте спеціальний ущільнювач. Він продається в швейних магазинах, на тканину приклеюється за допомогою гарячої праски і вологої марлі. Ущільнювач потрібен, щоб зображення не вийшло перетягненим і рівно виглядало на футболці .
7
Приметайте канву на потрібне місце. Для цього використовуйте тоненьку голку, щоб на тканині не залишилося дірок. Вишивайте в необхідне число ниток. Коли робота буде завершена, акуратно розберіть накладну канву, витягуючи її по одній ниточці. Водорастворимую канву видаліть за інструкцією.