Як вишити вовка.

Вишиті вовки вважаються чудовим оберегом для дому. Вони не тільки охороняють власника від напастей і захищають сімейне вогнище, але й залучають любов і щастя до одиноким дівчатам. Особливо добре діє ця прикмета, якщо в квартирі є картина з двома вишитими вовками .
Вам знадобиться
  • - х/б тканина або канва;
  • - нитки;
  • - голки для вишивання;
  • - пяльца;
  • - м'який олівець або маркер для тканини;
  • - копіювальний папір;
  • - інтернет;
  • - принтер.
Інструкція
1
Визначте, який спосіб вишивки вам підходить найбільше. Можна вишити вовка хрестиком, гладдю, гобеленовим швом, а також з використанням бісеру. Виберіть розмір готового виробу, а також місце, де буде висіти картина. Це допоможе з визначенням відповідних кольорів. Якщо вишивка буде подарунком, озирніться в квартирі її майбутнього господаря, приблизно відзначте підходящі колірні рішення.
2
Найпростіший спосіб вишити вовка - купити в магазині готову канву з нанесеним малюнком. За допомогою продавця підберіть підходящі за кольорами нитки муліне, голки для вишивання і пяльца. Підготуйте коробку для рукоділля. Вона може бути заводський або зробленої самостійно. Головне, на що зверніть увагу - розмір і кількість осередків. В них ви розкладіть нитки, також нехай буде спеціальне відділення для зберігання голок.
3
Придивіться до наборів для вишивання. В них входять канва, необхідні нитки та спеціальна голка. Малюнок не нанесений на тканину, а зроблений додатком у вигляді схеми. Для вишивання по ній потрібно трохи більше уваги, ніж по вже готовому малюнку.
4
Самі зробіть схему для вишивки, використовуючи вподобане вам зображення вовка. Скачайте спеціальну програму (наприклад, тут http://patternmaker.org.ua/) або скористайтеся он-лайн сервісом для перетворення фотографій. Роздрукуйте вийшла схему на принтері. Візьміть її з собою в магазин, щоб підібрати нитки для вишивання. Основна складність тут полягає в точній передачі кольорів, тому майте з собою не тільки схему, але і вихідне зображення.
5
Нанесіть малюнок самостійно для вишивки гладдю. Визначте олівцем тіні, основні елементи морди вовка, а також фон картини. Для вишивання в даній техніці також підійдуть нитки муліне, але можна вибрати й інші (наприклад, з додаванням шовку - це додасть блиск і більш «багатий» вигляд вашому зображенню, з шерстю - малюнок стане об'ємнішим). Можете комбінувати різні види ниток, додати додаткову фурнітуру (невеликі бусинки, стрази, бісер).
Корисна порада
Початківцям вишивальниця краще використовувати канву з нанесеним малюнком. Схема, зроблена самостійно, вимагає доброго розуміння і досвіду в підборі кольорів.