Як додати в гру музику.

Користувач, який проводить багато часу за конкретною грою, часто хоче її персоніфікувати - налаштувати під себе, додати якісь нюанси, щоб зробити проходження більш комфортним. Під настройку, як правило, потрапляють пакет текстур, інтерфейс або навіть саундтрек. Втім, редагування останнього часто неочевидно і вимагає індивідуального підходу в кожному випадку.
Інструкція
1
Запустіть медіаплеєр. Незважаючи на те, що ви не «вставите» музику в гру безпосередньо - це найбільш простий спосіб, який у більшості випадків виправдовує себе. Запустіть програвач, після нього - гру. Відрегулюйте рівень звуку в самій грі: повністю приберіть саундтрек, а ефекти і діалоги, навпаки, зробіть кілька голосніше.
2
Вбудуйте музику в гру передбаченими розробниками засобами. У ряді проектів, таких як GTA, 18 Wheels of Steel або «Далекобійники», творці передбачили можливість установки користувальницького саундтрека. Зверніться до форуму гри: вам потрібно дізнатися папку для музики і - необхідний формат запису. Так, щоб вбудувати свої композиції в радіостанції GTA: San Andreas, вам потрібно перейти в директорію Мої документи/GTA San Andreas User Files/User Tracks і помістити туди копії аудіофайлів у форматі .mp3 або .wav. Дана комбінація адреси та формату буде унікальна для кожної гри.
3
Пошукайте програму для заміни звуку в грі. Часом фанати створюють подібний софт і розміщують його на форумах.
4
Скористайтеся стандартним алгоритмом. Відкрийте кореневу директорію гри перевірте знаходяться в ній папки. Вам потрібно знайти адресу, за якою розташовуються музичні файли. Якщо таких на перший погляд немає - скористайтеся однією з програм для перегляду контенту гри (бажано - спеціалізованим редактором) і вивчіть файли великого об'єму, розташовані в директорії.
5
Запам'ятайте тип аудіофайлів. Вкрай рідко звук гри зберігається в стандартному .mp3 або аналогічному йому форматі: частіше це «внутрішні» розширення продукту. Як би там не було, вам потрібно знайти спосіб перекодувати улюблені аудіозаписи в зазначений тип.
6
Запам'ятайте назву музичних композицій і видаліть їх з папки (ресурсів) гри.
7
Перейменуйте ваші аудіозаписи так, щоб їхні імена збігалися з іменами видалених файлів. Помістіть нові треки на місце старих. Якщо все зроблено вірно, то після запуску продукту ви почуєте потрібну вам композицію.