Як у фотошопі зменшити талію. Як зменшити себе в фотошопі.

Для того щоб мати ідеальну фігуру на фотографії, зовсім не потрібно виснажувати себе дієтами або заняттями в спортзалах! Достатньо лише зробити кілька дій в програмі Adobe Photoshop. І якщо ви все зробите акуратно, то навіть самі вмілі майстри не зможуть виявити ваш невеликий обман.
Вам знадобиться
  • - Програма Adobe Photoshop. У статті використовується версія CS3.
Інструкція
1
Перш за все, варто враховувати, що якщо ви не дуже добре розбираєтеся в програмі Adobe Photoshop, то вам вдасться успішно внести лише невеликі зміни в зовнішність людини на фотографії без втрати реалістичності. Не потрібно при першому знайомстві з програмою відразу намагатися перетворити повної людини в ідеально стрункого чи злого. Почніть з мінімальних корекцій фігури.
2
Відкрийте фотографію, в яку збираєтеся вносити зміни. Для того щоб зменшити талію , вам буде потрібно фільтр «Пластика» ("Liquify" в англійській версії). Його можна знайти в меню «Фільтр» або викликати комбінацією «гарячих» клавіш - Shift + Ctrl + X.
3
У вікні, ви побачите список інструментів зліва і повзунки налаштувань справа. Для зменшення талії вам будуть потрібні тільки «Деформація» («гаряча» клавіша W) і «Зморщування» («гаряча» клавіша S).
4
C допомогою інструменту «Деформація» можна поступово змінювати форму об'єкта, плавно переміщаючи виділену область в необхідну сторону, не порушуючи цілісність зображення. Користуватися ним потрібно точно так само, як і пензлем: вибираєте діаметр і починаєте «малювати».
5
Інструмент «Зморщування» теж має серед параметрів діаметр кисті, але діє інакше. У межах області, яка охоплюється пензлем, цей інструмент стягує зображення до центру по всьому колу, немов сдувая його.
6
Спочатку за допомогою інструменту «Деформація» вам потрібно створити бажаний контур фігури, окреслити талію . Виберіть відповідний діаметр кисті і поступово стягніть талію від країв силуету до центру.
7
Інструмент «Зморщування» буде потрібно вам, щоб надати реалістичність складкам одягу в районі талії після її спотворення.
8
Можливо, при редагуванні фотографії вам вдасться обійтися тільки одним з інструментів. Експериментуйте з розміром і параметрами кисті, щоб домогтися кращих результатів.
9
Не забувайте про особливості людської анатомії. Не робіть талію надмірно вузької, не створюйте неприродно гострих і ввігнутих кутів в силуеті.
10
При використанні інструментів фільтра «Пластика» неминуче спотворюється навколишнє людини простір. Зменшити деформацію можна, заморозивши частину зображення відповідним інструментом. Також ви можете після застосування фільтра окремо зайнятися відновленням реалістичності фону, що знаходиться за людиною.