Як в excel додати стовпець.

До таблиці, створеної в програмі Microsoft Office Excel, можна додавати додаткові рядки і стовпці. Швидко можна додати порожню рядок в кінець таблиці, включити суміжні рядки чи стовпчики, а також вставити в будь-яке місце рядка і стовпці таблиці.
Вам знадобиться
  • програма Microsoft Office Excel, файл з таблицею
Інструкція
1
Запустіть програму Microsoft Office Excel і створіть необхідну таблицю. Збережіть файл під довільним ім'ям.
2
В комірку праворуч від таблиці, введіть значення або який-небудь текст. У таблиці додасться стовпець .
3
Додати стовпець можна за допомогою миші. Перемістіть мишею мітку, змінює розмір, яка знаходиться в нижньому правому куті таблиці, вправо - будуть додані стовпці.
4
Для того щоб вставити один або декілька стовпців, визначте місце, куди вони будуть вставлені. Потім виділіть один або декілька стовпців, поряд з якими вставляєте порожні. Виділіть рівно стільки стовпців, скільки порожніх хочете вставити. Якщо хочете вставити несуміжні стовпці, утримуйте клавішу CTRL при їх виділенні.
5
На вкладці «Головна» в групі «Осередки» клікніть по стрілці, розташованої поруч з кнопкою «Вставити». У меню, виберіть напис, суть якої відображає вашу мету. Якщо ви хочете вставити стовпці праворуч, то клікніть «Вставити стовпчики таблиці праворуч», якщо зліва - «Вставити стовпчики таблиці зліва».
6
Можна натиснути правою кнопкою миші стовпчики таблиці, вибрати в меню команду «Вставити» і вибрати потрібну дію у списку. Також можна натиснути правою кнопкою миші по одній або декількох осередкам в стовпці таблиці, вибрати команду «Вставити», а потім - пункт «Стовпці таблиці зліва» .За замовчуванням Excel-форматів вставляються стовпці з однаковими форматування стовпців, зліва від них. Для досягнення великої кількості варіантів клікніть мишею по параметрам вставки кнопки і натисніть на стрілку в який з'явився спіске.Прі вставці стовпців переконайтеся, що вибрали стовпці, натиснувши на заголовок, щоб виділити всі комірки в цьому стовпці. Якщо ви вибираєте тільки осередки в стовпці, то вставиться тільки нова осередок.
Зверніть увагу
При вставці стовпців на аркуші відповідним чином будуть налаштовані всі посилання, на які впливає ця вставка, незалежно від того, є вони відносними або абсолютними.
Корисна порада
Якщо в останньому стовпці виділена діапазон або осередок, то вставте стовпець як зліва, так і праворуч від него.Для швидкого повтору вставки стовпця клацніть на місце для його вставки і натисніть гарячі клавіші CTRL + Y.