Як відкрити автозавантаження.

Список автозавантаження операційної системи Windows містить перелік програм, які система повинна запускати відразу після своеq завантаження. Цей список поповнюється встановлюваним програмним забезпеченням або самим користувачем системи. Переглянути або відредагувати список автозавантаження в ОС Windows зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте останні версії операційної системи Windows 7 або Vista, натисніть клавішу Win і наберіть на клавіатурі «кін». Потім натисніть Enter і вікно компонента ОС з назвою «Конфігурація системи» з'явиться на екрані. У більш ранніх версіях використовувати таким способом пошукову систему Windows не вийде, тому спочатку викличте діалог запуску програм - натисніть клавіші Ctrl + R або виберіть пункт «Виконати» в головному меню ОС. Потім наберіть msconfig, натисніть Enter і отримаєте той же самий результат - додаток «Конфігурація системи» буде відкрито.
2
Перейдіть на вкладку «Автозавантаження», і завдання відкриття списку автозавантаження буде вирішена. У нього крім назви запускається програми поміщені адреса розміщення або посилання на рядок системного реєстру, яка містить цю адресу. У кожному рядку списку є чекбокс, прибравши позначку в якому ви можете відключити автозагрузку певної програми. Включення/вимикання - це єдина дія, яке тут можна здійснити за автозавантажуються програмами. Якщо вам потрібно поповнити цей список, то використовуйте послідовність дій, описану в наступному кроці.
3
Розкрийте головне меню ОС - клацніть по кнопці «Пуск» або натисніть клавішу Win. Перейдіть в розділ «Усі програми», перейдіть вниз і правою кнопкою миші клацніть по пункту «Автозавантаження». Якщо додається в список програма потрібна тільки поточному користувачу, виберіть у контекстному меню пункт «Відкрити», а якщо вона повинна запускатися для всіх користувачів ОС, скористайтеся пунктом «Відкрити загальне для всіх меню».
4
Додайте у відкриту «Провідником» папку ярлик потрібного програми. Це можна зробити простим перетягуванням його файлу правою кнопкою миші, а можна використовувати майстер, що викликається командою «Ярлик» з розділу «Створити» контекстного меню - воно з'являється при натисканні по вільному простору папки правою кнопкою миші.