Як налаштувати Ямал. якщо немає якості на супутниковій антені ямал.

Щоб налаштувати "Ямал" - один з популярних супутників телемовлення - необхідно: Правильно вибрати антену. Розраховуючи необхідний діаметр враховуйте, що конвертер буде затінювати частина антени і погіршувати прийом. Конвертери бувають двох типів - з прямою і перевернутої поляризацією. Краще використовувати конвертер з прямою поляризацією. Ямал мовить тільки в С-діапазоні, тому знадобиться

Щоб налаштувати "Ямал" - один з популярних супутників телемовлення - необхідно:

  1. Правильно вибрати антену. Розраховуючи необхідний діаметр враховуйте, що конвертер буде затінювати частина антени і погіршувати прийом. Конвертери бувають двох типів - з прямою і перевернутої поляризацією. Краще використовувати конвертер з прямою поляризацією. Ямал мовить тільки в С-діапазоні, тому знадобиться конвертер С-band. Найважливішим елементом конвертера є опромінювач, від форми якого в першу чергу і залежить рівень сигналу, що приймається системою. Форма опромінювача повинна відповідати формі антени.
  2. Зібрати конвертер, закріпити його на антені.
  3. Зорієнтувати антену на супутник. Після того, як сигнал отриманий, домогтися максимального його якості, пересуваючи опромінювач вперед і назад. Пам'ятайте, що будь-які предмети, що затінюють антену (будинки, дерева, стовпи), істотно знижують якість сигналу. Дроти, в тому числі високовольтні, на якість сигналу практично не впливають.
  4. Подальша настройка проводиться за допомогою приймаючого устаткування - ресивера або DVB-карти для комп'ютерам. Розглянемо останній варіант.
  5. Встановіть програмне забезпечення карти і запустите програму настройки.
  6. Як правило, програма дозволяє вибрати необхідний супутник зі списку. Зробіть це, після чого здійсните настройку (пункт Satellite Settings). Якщо супутника ямал немає в списку, налаштувати ямал проте можливо: просто виберіть будь-який інший супутник, а в його налаштуваннях вкажіть параметри Ямалу: прапорець навпроти C-Band, частоту 5150 (для супутника Ямал-202) в поле вводу LOF 1.
  7. Вкажіть тип поляризації, частоту і швидкість потоку, відповідні параметрам супутника, натисніть Apply. Якщо все зроблено правильно, з'являться смуги, які є індикаторами якості сигналу та його рівня. Для отримання якісної картинки бажано, щоб обидва індикатора знаходилися в зеленій зоні, що позначає оптимальні значення показників. На цьому попередню настройку супутникової антени можна вважати завершеною. Якщо ж індикатори знаходяться в червоній зоні - критичні значення - то, можливо, доведеться повернутися до попередніх кроків і повторно виконати орієнтацію і настройку самої антени.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_Nbbl_E6AkY