Як відлякати комарів. рослини від комарів на дачі.

Разом з приходом теплої весни з'являються і різні комахи - не тільки яскраві красиві метелики, а й настирливі мухи, і кровоссальні комарі. Відлякати цих нав'язливих комах можна не тільки хімічними речовинами, а й різними рослинами. Народні засоби боротьби з комарами абсолютно нешкідливі для людини, що добре для алергіків і дітей.
Інструкція
1
Посадіть базилік біля вхідних дверей або вікна на дачі або в приватному будинку, запах цієї рослини відлякує комарів і мух. Базилік може рости при будь-якому кліматі, навіть у спекотне і посушливе літо. Це красиве рослина добре виглядатиме і в кімнатному горщику. Щоб комарі не заважали вам на вулиці, візьміть з собою пучок базиліка.
2
Замість базиліка можна використовувати лаванду, яка своїм запахом відлякує комарів , моль і метеликів. Поставте горщик з цією рослиною на балкон або близько вікна і вхідних дверей, щоб в будинок не залетіли комахи.
3
Ще більшим ефектом володіє м'ята, вона відлякує багатьох шкідників - комарів , мурах, мух, бліх і мишей. Ця рослина має приємний характерним запахом. Висушіть пучки цієї трави і розкладіть на полицях, підвіконнях, на балконі, поблизу вхідних дверей. Тільки не використовуйте болотну м'яту, велика кількість цієї рослини отруйно для домашніх тварин і дітей.
4
Добре відлякує комарів бузина. Посадіть її біля будинку або принесіть в квартиру гілки. В останньому випадку гілки час від часу потрібно міняти. Більшість комах не любить запаху листя томату. Зробіть грядки цієї рослини або просто посадіть його в звичайний квітковий горщик і поставте біля вікна.
5
Якщо ви хочете побути на природі, зробіть такий засіб: на склянку води візьміть п'ять грамів гвоздики і кип'ятіть 15 хвилин. 10 крапель отриманого настою змішайте з однією столовою ложкою будь-якого одеколону. Отриманою сумішшю протріть всі відкриті ділянки тіла. Засіб діє дві години і захищає від комарів і мошок.
6
Відмінно рятує від комах-кровососів корінь пирію (поширений бур'ян). Викопайте корінець і залийте півтора літрами окропу. Прокип'ятіть кілька разів, відвар повинен стати світло-жовтим. Протріть їм всі відкриті ділянки тіла, включаючи обличчя. Засіб абсолютно нешкідливе.