Як одягатися в Стамбулі. Як одягатися жінці в Станбул.

Незважаючи на те, що Стамбул є одним з найпопулярніших центрів туризму в Туреччині і знаходиться в курортній зоні, перебування на його вулицях в парео і бікіні небажано.
Інструкція
1
Пам'ятайте про те, що більша частина населення Туреччини сповідує мусульманство, тому вибирайте одяг, який не образить місцеве населення. Зрозуміло, за коротку спідницю і відкритий топ ніхто не закидає вас камінням, але засуджувальне або занадто відверті погляди вам забезпечені.
2
Майте на увазі, що температура нижче нуля в Стамбулі встановлюється вкрай рідко навіть у зимові місяці, але прохолодна погода з дощами і сильним вітром в цей час року цілком імовірна. З квітня по жовтень стовпчик термометра рідко опускається нижче 20 градусів.
3
Віддайте перевагу одягу з натуральних тканин - льону або бавовни, в літню спеку в них комфортно, вони не створюють «парниковий ефект», сприяють потовиділенню. Для жінок допустимо поява на вулицях в футболках, майках, блузках з коротким або довгим рукавом. Ідеальний варіант для чоловіків - сорочки, поло або футболки.
4
Візьміть з собою шорти або бриджі, в них зручніше робити довгі прогулянки, ніж у спідницях. Незамінні ці предмети одягу під час багатогодинних екскурсій по місту, можна присісти на лавочках, підніматися по пагорбах вгору, не думаючи про те, що вітер взметнется поділ спідниці.
5
Оберіть для подорожі зручне взуття. Якщо ви плануєте багато пересуватися містом, зупиніть свій вибір на Напівкеди, легких кросівках чи мокасинах. Місто розташоване на безлічі пагорбів, тому вас чекають часті спуски і підйоми. Крім того, частина старих вулиць викладена бруківкою, тому є ймовірність, що каблук застрягне між каменів, а це загрожує травмою.
6
Не забудьте речі для вечірніх прогулянок - вітровки, легкі куртки або толстовки. З боку Чорного моря може дути прохолодний вітер, вечори, особливо навесні і восени можуть бути не дуже теплими.
7
Візьміть кілька нарядів для вечірніх виходів, якщо у вас заплановані заходи.
Корисна порада
Звертайте увагу на європейців, вони завжди носять дуже зручну і практичний одяг.