Як отримати доступ до веб-камері через інтернет. управління веб камерою через інтернет зі смартфона.

Смартфон з вбудованим фотоапаратом може бути використаний в якості автономної веб-камери , отримати доступ до якої можна через інтернет . Для цього на нього слід встановити програму Bambuser. На комп'ютері ж взагалі не буде потрібно якесь додаткове ПЗ, крім Flash Player.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на смартфоні правильно налаштована точка доступ а (APN). Її назва повинна починатися зі слова internet, а не wap. Підключіть послугу безлімітного передачі даних, оскільки їх обсяг буде значним. Ні в якому разі не користуйтеся програмою Bambuser в роумінгу.
2
Перейдіть на наступний сайт: http://bambuser.comНажміте на посилання Sign up і заповніть всі поля. Придумайте складний пароль. Зареєструйтесь на сайті, при необхідності підтвердіть реєстрацію за допомогою електронної пошти, після чого ви ввійдете на сайт автоматично. Щоб вийти з нього, перейдіть за посиланням Log out, щоб увійти знову - за посиланням Log in. У другому випадку знову введіть логін і пароль.
3
Тепер скачайте додаток для мобільного телефону. Воно доступ але для платформ Android, iOS, Bada, MeeGo, Maemo 5, Symbian і Windows Mobile. Версій для J2ME і Windows Phone 7 поки не існує. Для скачування програми перейдіть на наступний сайт: http://m.bambuser.comПерейдіте за посиланням Download app, виберіть виробника телефону, а потім його модель, після чого приступите до завантаження та встановлення програми. Спосіб здійснення цих дій залежить від платформи, на якій працює ваш телефон.
4
Запустіть програму. На екрані відразу з'явиться зображення, зроблене камерою. В меню виберіть пункт Settings і налаштуйте програму як зручно вам: Camera: Off - відключена (транслюється тільки звук), Outwards - основна, Inwards - додаткова, для зйомки автопортретів (при її наявності); Video size - дозволяє вибрати дозвіл зображення; Video quality : Better flow - низька якість при невеликій швидкості передачі даних, Normal - середнє значення того й іншого, Better quality - висока якість при значній швидкості передачі даних; Audio quality: Off - без звуку, Normal - звичайне, High - високе; Title - поле для введення заголовка; Visibility: Public - видно всім (навіть незареєстрованим відвідувачам), Private - видно тільки вам і друзям; Save on server: Yes - зберігати запис на сервері одночасно з прямою трансляцією, No - вести трансляцію тільки в прямому ефірі; Send position : No - НЕ укзаивать географічні координати, Yes - вказувати географічні координати; Username/Password: Always ask - питати перед кожною трансляцією, Predefined - задати заздалегідь; Rem>доступ а (APN); Connect on launch: No - не підключати до інтернет у відразу після запуску, Yes - підключатися; Check for updates: Yes - перевіряти наявність оновлень, No - не перевіряти; Store completement: Yes - досилати на сервер вміст буфера після закінчення трансляції, No - НЕ досилати.
5
Щоб переглянути свою або чужу трансляцію, перейдіть за адресою: http://bambuser.com/channel/someusername/, де someusername - ім'я користувача власника канала.Появітся список трансляцій із зазначенням того, які з них є прямими. Якщо у вас на комп'ютері встановлений Flash Player, виберіть цікаву для вас трансляцію на натисніть на кнопку Play.
Зверніть увагу
Не користуйтесь послугою за відсутності безлімітного доступу в інтернет, а в роумінгу - навіть при його наявності. Не робіть трансляцію доступною кому-небудь ще, крім вас, якщо вона містить чужі твори, а також зображення інших людей. Чи не знімайте публічний показ аудіовізуальних творів, навіть якщо трансляція доступна тільки вам. При використанні телефону для відеоспостереження поставте його на постійну зарядку, а в приміщенні розташуйте табличку, що попереджає про факт наявності камери.
Корисна порада
Служба Bambuser є не тільки місцем для розміщення відеофайлів, а й своєрідною соціальною мережею. Якщо додати будь-кого з користувачів у друзі, дивитися ваші приватні трансляції зможе і він.