Як видалити співтовариство на мейл.

Співтовариства, що діють в соціальних мережах, дозволяють спілкуватися людям з однаковими інтересами і захопленнями. Наприклад, в «Моєму світі», що на Майл.ру, ви можете вступати в співтовариства і виходити з них.
Вам знадобиться
  • - реєстрація в «Моєму світі» на «Майл.ру».
Інструкція
1
Спілкуватися за інтересами, бути в курсі останніх новин - все це і багато іншого користувачеві соціальних мереж дозволяють діючі на сайтах спільноти. Ви можете вступити в кілька груп. А якщо вам не сподобається те чи інше спільнота , ви в будь-який момент можете вийти з нього.
2
Для того щоб стати учасником груп «Мого світу», в лівій стороні особистої сторінки знайдіть пункт «Товариства» або наберіть в адресному рядку свого браузера http://my.mail.ru/?from=splash#page=/my/communities ?. Після цього перед вами відкриється вікно «Мої спільноти», в якому ви зможете вибрати групу по своєму інтересу. Перейдіть в каталог та приєднуйтеся до одного з наявних на сайті спільнот. А при бажанні ви можете організувати свою групу і діяти в ній як модератор або доглядач. Для цього виберіть пункт «Створити своє спільнота ».
3
Якщо ж ви з якихось причин вирішили покинути спільнота , зробити це зовсім нескладно. Зайдіть в свій аккаунт в «Моєму світі» і в лівій частині сторінки знайдіть пункт «Співтовариства». Клацніть по цій написи і перейдіть на сторінку «Мої спільноти», де вам будуть доступні всі наявні групи, незалежно від того, в якості кого - модератора, творця, доглядача або читача - ви приймаєте в них участь.
4
Оберіть співтовариства і праворуч від аватара групи знайдіть список функцій. Натиснувши на одну з них, ви можете зробити будь-яку дію: запросити в спільнота друзів, видалити з обраного, не читати в стрічці новин. При остаточному рішенні залишити групу клікніть на напис «Вийти зі спільноти». У випадку, якщо ви знову вирішите в нього повернутися, натисніть посилання «Вступити в спільнота ».