Як самому зробити підлокітник. підлокітника в автомобілі повинен бути.

Місце водія має бути насамперед зручним. Звичайно, можна водити машину і без підлокітника , але рука при цьому швидко втомлюється. На жаль, підлокітник входить в комплектацію далеко не кожного автомобіля. Його, звичайно, можна купити в салоні або на авторинку, благо вибір досить великий. Але можна зробити і самому на свій власний смак, та ще й влаштувати всередині ящичок для різних дрібниць.
Вам знадобиться
  • - фанера 8мм;
  • - шкіра або шкірозамінник;
  • - меблева петля;
  • - поролон;
  • - універсальний клей ;
  • - столярні та креслярські інструменти;
  • - міліметрівка;
  • - олівець.
Інструкція
1
Підлокітник являє собою невеликий шафка з подовженою кришкою. Виміряйте відстань між передніми сидіннями вашого автомобіля. Прикиньте приблизно довжину, ширину і висоту майбутнього підлокітника . Параметри повинні бути такими, щоб лікоть лежав вільно. Водночас підлокітник не повинен заважати застібати ремінь безпеки.
2
Зробіть приблизний ескіз і креслення. Бічні стінки є прямокутники, довга сторона яких дорівнює висоті підлокітника , а коротка - його довжині. Висота торців буде дещо менше загальної висоти підлокітника . Дах зробіть декілька довше ширини бічних стінок. Її край загинатиметься вниз.
3
Виріжте деталі з фанери. Зберіть їх на клей або шурупи. «Зайві» краю бічних стінок - «ніжки» вашого підлокітника -шкафчіка. Кришку вимочіть в гарячій воді і загніть край. Можна залишити його прямим, але вийде не так красиво.
4
Викроїте з поролону прямокутник, рівний поверхні кришки. Зі шкірзамінника викроїте такий же прямокутник. По кожній стороні додайте смужку на товщину поролону, фанери і підгин.
5
Приклейте поролон до поверхні підлокітника . Обейте кришку шкірою або шкірзамінником. Прикріпіть її до скриньки за допомогою меблевої петлі.
6
Внутрішня частина підлокітника повинна бути безпечною, тобто досить гладкою, щоб не посадити скалку. Зовнішні поверхні дерев'яних деталей теж можна обклеїти шкірою або покрити лаком, але це не обов'язково.
7
Встановіть підлокітник між передніми кріслами. Він повинен щільно входити в цей проміжок. В іншому випадку необхідно злегка розширити нижню частину двома акуратними шматками фанери. Якщо вам часто доводиться рухати крісла вперед-назад, можна прикріпити ваш твір до тунелю. Але в звичайному положенні цього не потрібно, як і в тому випадку, коли крісла просто опускаються або піднімаються.
Корисна порада
Підлокітник можна зробити і просто у вигляді прямокутного ящика, без загнутої кришки. Але це не всім зручно. Підлокітник можна зробити і з пластику. Стінки кріпляться за допомогою клея.В якості прокладки можна використовувати й інші матеріали. Все залежить від ваших уподобань. Якщо ви хочете підлокітник трохи потверже, зробіть прокладку з параплена.