Як в Фотошопі створити фон.

При створенні колажів, вітальних листівок, постерів та інших зображень, що збираються з окремих деталей, важливою частиною роботи є виготовлення фону . Для фотореалістичного колажу з цією метою можна використовувати комбінований знімки. Для створення абстрактного фону досить застосувати інструменти редактора Photoshop, чи не підбираючи додаткових матеріалів.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографії.
Інструкція
1
Фон для реалістичного колажу можна зробити з декількох знімків, вибір яких визначається задумом автора, котрий з зображенням. Якщо знімок моделі накладається на пейзаж, для створення фону буде потрібно фотографії землі і неба. Такі знімки можна зробити самостійно або підібрати відповідні картинки в фотобанку.
2
Завантажте фотографію з грунтом в Photoshop опцією Open меню File. Два рази клікнувши по шару, розблокуйте його. Якщо модель, знімок якої буде вставлений в колаж, і грунт сфотографовані під різними кутами, трансформуйте шар із землею опцією Perspective або Distort групи Transform меню Edit. Для додання пейзажу додаткової динаміки дальню від глядача частина поверхні можна хвилеподібно зігнути, застосувавши опцію Warp з тієї ж групи.
3
Другий знімок вставте в уже відкритий документ за допомогою опції Place меню File. При необхідності слід регулювати розмір неба під габарити шару з землею за допомогою рамки, навколишнього завантажену картинку. Конвертуйте створений смарт-об'єкт в звичайний шар опцією Convert to Layer з групи Smart Object меню Layer. Опціями Perspective або Distort зміните форму неба так, щоб воно виявилося над землею.
4
Для створення плавного переходу між фрагментами фону скрійте фрагменти шарів під масками. Щоб це зробити, додайте маску до знімка, частина якого потрібно прибрати з картинки, застосувавши опцію Reveal All групи Layer Mask меню Layer. Включивши інструмент Brush із зменшеною величиною параметра Hardness, зафарбуйте створену маску чорним кольором над областю шару, яку хочете приховати.
5
Для створення нескладного абстрактного фону досить шару, заповненого лінійним градієнтом. Опцією New меню File створіть в Photoshop документ, що співпадає за розміром з габаритами потрібного вам фону .
6
Виберіть інструмент Gradient, включивши в його налаштуваннях опцію Linear, розгорніть палітру із зразками градієнтів і знайдіть відповідне поєднання кольорів. Залийте фоновий шар документа обраним градієнтом.
7
Злегка оживити монотонність градиентной заливки можна за допомогою фільтра Clouds, який використовується для створення туману, хмар, вогню і плям довільної форми. Для його застосування скопіюйте єдиний існуючий в документі шар поєднанням Ctrl + J. Натисніть клавішу D щоб повернути кольору переднього і заднього планів до налаштувань за замовчуванням.
8
Скориставшись опцією Clouds групи Render меню Filter, застосуйте фільтр. Накладіть шар з плямами на градієнт в режимі Overlay.
9
Для збереження створеного фону застосуєте опцію Save As меню File. Вибір формату psd дозволить вам отримати зображення з усіма вихідними шарами і, якщо буде потрібно, додатково відредагувати його в процесі створення колажу.