Як відновити доступ до сторінки.

Ситуація, коли користувач не може увійти на особисту сторінку в соціальній мережі, - неприємна, але цілком вирішуване. Адже практично завжди доступ до аккаунту можна відновити. Головне - чітко виконувати інструкцію по відновленню.
Вам знадобиться
  • Доступ до аккаунту в соціальній мережі.
Інструкція
1
Вхід на сайт в соціальній мережі блокується по ряду причин. Найбільш поширені серед них - втручання шахраїв, які можуть попросту вкрасти ваш пароль і «погосподарювати» на вашій сторінці, або розсилка спаму. У тому числі різноманітні «листи щастя», визнання в дружбі, відправка побажань, пропозиції про безкоштовні подарунках і високих оцінках. Як правило, в таких повідомленнях є приписка, що цей лист потрібно відправити всім своїм друзям. Ні в якому разі не здійснюйте дану розсилку! Через численні скарг на вступник від вас спам адміністрація може заблокувати ваш аккаунт.
2
Але навіть якщо дотримуючись ці поради ви втратили доступ до сторінці, все поправимо. Для відновлення аккаунта, як правило, досить поміняти пароль. Ця процедура не займе у вас багато часу.
3
Для початку зайдіть на домашню сторінку вашого сайту. У вікні введення персональних даних знайдіть посилання «Забули пароль» (в залежності від мережі даний напис може дещо змінюватися). Клацніть по ній і перейдіть на наступну сторінку.
4
Далі вам потрібно буде слідувати рекомендаціям майстра відновлення. Першим кроком практично на більшості сайтів є введення в спеціальне поле використовуваного для входу логін.
5
У наступному вікні вкажіть відповідь на контрольне запитання. Як правило, вірно зробити це зможете тільки ви, і черговим етапом буде введення в спеціальне поле нового пароля. Його доведеться продублювати ще раз в сусідній рядку. Після внесення виправлень в облікові записи, збережіть зміни, поверніться на домашню сторінку і введіть оновлені дані у відповідні поля.
6
По ходу процедури відновлення на деяких сайтах для переходу на наступну сторінку від вас може знадобитися ввести вказаний на картинці код.
7
Ще дуже зручно прив'язувати до сторінці номер свого телефону. В цьому випадку відновити аккаунт буде набагато простіше. А пізніше ви отримаєте на свій мобільний телефон нові дані облікового запису.
Корисна порада
Нікому не повідомляйте свій логін і пароль. Щоб не забути облікові записи, збережіть їх в окремому документі.